{ WELCOME }

Change Message in welcome_header.html

Незабравима страст

Unread postby xhippie » Fri Nov 08, 2013 1:51 pm

Image

Çocuklar ve deliler her zaman mutludurlar

"Децата и лудите винаги са щастливи"

Деца не сме, но сме щастливи
и по своему сме доста талантливи
с шеги, идеи свежи и колажи
на душата правим си масажи,
а от романтичните ни клипове
веднага падат всички ципове.

Добре дошли за приказки, раздумки, почерпки с повод и без повод,
споделени новости, трепети, трели любовни или мъки безподобни
в компанията на екипа от "ASİ"

Image

Image
ImageСВЕТЪТ Е ГОЛЯМ И ЩАСТИЕ ДЕБНЕ ОТВСЯКЪДЕ!
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Fri Nov 08, 2013 9:08 pm

[uhu] не знам Хипи къде изгражда и конструира, но в очакване на новата тема ни подлъгват и за нови изненади от страна на Мурат, затова слагам инфото, пък дано се окаже и то конструктивно, и да видим Муци в нова роля [ok.gif]
а ето и информацията от днес:
Murat Yıldırım with Timur Savcı, producer of the 'Muhteşem Yüzyıl' ('Magnificent Century), met earlier in the day at Nusret Etiler and marked the last period of the series. The producer and the actor came with the same car. After the meal, the reporters at the door asked Timur… if Murat Yıldırım has a new project or will be included in the series 'Muhteşem Yüzyıl'. Timur 'replied ‘there is a new project… but I can’t talk about it… as well participating in 'Muhteşem Yüzyıl' is possible. Surprise… wait and you’ll see”
Image
Мурат Йълдъръм с Тимур Савджъ, продуцент на "Muhteşem Yüzyıl" ("Великолепният век"), се срещна по-рано през деня в Нусрет - Етилер, и да отбележат последния период от сериала. Продуцентът и актьорът дойдоха с една и съща кола. След като се нахраниха, репортерите на вратата попитаха Тимур ... дали Мурат Йълдъръм има нов проект или ще бъде включен в сериите на "Великолепният век". Тимур отговори: "има нов проект ... но не мога да говоря за това ... също така и участие в "Muhteşem Yüzyıl" (ВВ) е възможно. Изненада е... изчакайте и ще видите."
а дано, ама надали... [prayer:]
и една нова снимка, за която твърдят, че е от тази година...
Burcin and Murat ve Kenan from summer 2013
Image
Хипи, отговарям ти тук за снимката на Мурат от сета на Мерхамет. Да от там е, защото на нея в ляво се вижда Чаатай Тосун, който беше в екипа на Сускунлар, а сега и на Мерхамет.

Unread postby xhippie » Sat Nov 09, 2013 12:20 am

ей мъ, кръшна ли и момчето се появява, вече няма да се прибирам у нас
http://www.sacitaslan.com/sir-gibi-sakl ... eri-111810
ImageImage

това че има нов проект и е тайна го слушаме от юни месец, още от срещата му с Джевдет бей,
малко съм раздвоена относно Тимур Савджъ, но ще видим в крайна сметка кой ще се окаже
обачеееееее да участва в ВВ никак не е лоша идея, ако му дадат ролята на осеменител на харема bellydancer
иначе да ми ходи брониран, препасан и омотан и да не може да се види ни гушка ни пъпче, йок не съм съгласна,
тия борби и търчане из бойното поле [no-no.gif] само хватки по кревата може да прилага [2dgq0jo.jpg.gif]
абе такъв филм искам че да ми събере очите точка [947811.gif] свят да ми се завие от кеф,
това чакане дано си заслужава иначе ще има ремонтстрой и на него [489.gif]

а тази снимка с Кенан ми изглежда на колаж https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 4646_n.jpg
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Sun Nov 10, 2013 10:56 am

[404.gif] Добро утро, мадамчета! Да пием по едно кафе и в неделния ден [817284.gif]
Image Image
Есента, обагрена в своята красива одежда и днес ни подарява един прекрасен ден...
Image Image
да се възползваме от него и се поразходим, радвайки се на слънчевите лъчи, и взели доброто си настроение...
Image Image
Хипи, благодаря за гостоприемството в новата тема на дивите и щастливи фенове на Аси! [viannen_19.gif]
И макар да съм вече в категорията на лудите се гордея с тази си лудост, защото това, което ми дава тя, реала отдавна ми отне. Нека съм луда, нека съм омагьосана, но да имам място, където да споделям своята лудост АСИ... [heart;] За теб...
Image
Приятен неделен ден, изпълнен с много изненади! [smileys-kisses-067969.gif]

Unread postby xhippie » Sun Nov 10, 2013 12:31 pm

[396525.gif] за подаръка

с неделното кафе обикновено преглеждам клюките от седмицата
http://www.medyaninsultanlari.com/magaz ... hayir-dedi
Image
Tuba Büyüküstün ailesi için 2 milyona “Hayır” dedi
“20 Dakika” bittikten sonra yaklaşık 10 dizi, 5 sinema filminden teklif alan Tuba Büyüküstün “Aileme zaman ayırmak istiyorum” diye tekliflere reddetmişti.
Tuba Büyüküstün, oyuncu Onur Saylak ile Temmuz 2011′de evlenmiş ve ikiz bebek sahibi olmuştu. Çocuklarına olan düşkünlüğüyle bilinen Büyüküstün’ün “Hayır” dediği işlerin toplam değerinin 2 milyon TL olduğu konuşuluyor.

Туба заради семейството казала "не" на 2млн. турски лири
След "20 минути" получила предложения за 10 сериала и 5 филма. Но тя казала че иска повече време за семейството си и отхвърлила предложенията.
Туба и Онур се ожениха през 2011 и имат две близначки. За да бъде повече време с децата си Туба е отказала проекти на обща стойност 2млн. лири.

Ами бих казала че не е проста, тя в няколко филма едновременно не може да участва за една година, за да вземе 2млн тр.лири,
а с едногодишен договор за реклама на бижута взима 1 млн. щ.д. Бързо, без зор, без да се напъва да играе и учи реплики, само с пози и снимки е много по-доходоносно.

и една по-стара клюка
http://novanews.bg/news/view/2013/10/16 ... %B0%D0%B9/
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby Vanja » Mon Nov 11, 2013 5:20 am

[uhu] Добро утро!
Отдавна не съм се вясвала, но нещо не съм във форма. [f205c7259ed599b7b20bc2a63d8780c2.gif]
Благодаря за новата темичка. [smileys-kisses-067969.gif]
Сервирам кафенцето в понеделник [817284.gif]
Image
и ви пожелавам хубав ден и спорна седмица. [smileys-kisses-067969.gif]
Image
Image Image

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Vanja
маман Еми - тъщата на къщата

Unread postby xhippie » Mon Nov 11, 2013 7:54 am

Добро утро! Ванче [236.gif]
мерси за кафето, но се оправяй, че липсваш на момчето :heart2:

а той снощи е бил на купон с Кенан И и Джансу Дере
четиримата вечеряли в ресторанта на хотел на Таксим,
после се преместили в бара и 5 часа се веселили,
тук клюката е дали Кенан и Джансу са гаджета, а прегръдките са от раздялата
http://gecce.com/foto-galeri/unluler/ez ... -arada?p=3
http://www.muhalifgazete.com/haber/8407 ... ar-mi.html
ImageImageImage
ImageImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Mon Nov 11, 2013 8:45 am

Днес почитаме Свети Мина като покровител на семейството.
по този случай имаме семейна торта
Image Честит празник [image001.gif] Image
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Mon Nov 11, 2013 9:30 am

[236.gif] Ей, чудесно е да се събудиш в понеделник сутрин и кафето да е сервирано и пресата да те очаква. Благодаря за удоволствието и насладата, която ми доставихте за начало на седмицата момичета [viannen_19.gif] Муци на купон, ей така го харесвам, да излиза нагоре-надолу за да може да го виждаме и да му се радваме... е ако беше в роля щеше да е по-добре, но ние сме търпеливи и ще дочакаме и това [489.gif]
и моя поглед от снощната поява на Мурат [824952.gif]
Image
Честито на всички празнуващи! [image001.gif]
Пожелавам ви успешна и късметлийска нова седмица! [236.gif] [smileys-kisses-067969.gif]
Image

Unread postby xhippie » Tue Nov 12, 2013 7:41 am

ImageImage
ImageImageImage [smileys-kisses-067969.gif]
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Wed Nov 13, 2013 8:47 am

Добро утро! Време е да ставаме... колкото и да не ни се иска na-facep
Image Image
Да пийнем по кафе Image
и да се залавяме за работа, защото тази седмица сме подхванали дълбоката оран и трябва да приключим успешно
Image Image
Защо ли напоследък не и се вижда края на тази работа... [kz2vx9.gif]
Хубав ден и спорна работа, дами-мадами! [smileys-kisses-067969.gif]

Unread postby xhippie » Wed Nov 13, 2013 9:12 am

Добро утро, мерси за кафето [817284.gif]
на работата не й се вижда края защото няма кой да дойде и да каже - остави лопатата, че ще стане по-лошо [smeese.gif]
ImageImage
приятен ден и от мен ImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Fri Nov 15, 2013 10:12 am

[hi-and-bye-smiley-emoticon.gif] Добро утро! [morning1.gif] Още сме Image затова по избор Image или Image [lick lips.gif]
замятаме шала https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 6313_n.jpg и сме готови да потегляме - петък е, ще поработим и днес, но ни очакват почивни дни [uraa] да се мятаме кой на каквото намери [824952.gif]
Image Image
че шефа вече се изнервя - закъснява ме [f205c7259ed599b7b20bc2a63d8780c2.gif]
Image Image
Хубав ден с много прегръдки [d_good_luck.gif]
Image Image
https://vimeo.com/53369091 [smileys-kisses-067969.gif]

Unread postby xhippie » Sat Nov 16, 2013 6:54 am

най-после уикенд [uraa] да го започнем с кафе Image
кратко интервю на Нур / Нериман
http://izleyiciplatformu.com/haber/794- ... cuyum.html
приятни почивни дни ImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Sun Nov 17, 2013 2:03 pm

хайде време е за хапване, Ванчето и Галя май са на диета та не се вясват, [kz2vx9.gif]
но момчето е приготвило масата и който иска да заповяда
Imageи примамва сладко за дрямка Image
phpBB [media]

за любителите на ПнС и потния оджа започва повторение от 24. ноември по Диема Фемили
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Mon Nov 18, 2013 9:13 am

Добро утро, време за кафе ImageImage
успешна седмица ImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Mon Nov 18, 2013 9:26 am

[weather3.gif] Добро утро и мерси за кафето, още повече за закуската, и най-вече за момчето! [smileys-kisses-738604.gif]
Зареждам още от ободряващите напитки, защото е понеделник и ни очаква цяла работна седмица [kz2vx9.gif]
та чай или кафе, но винаги от сърце [heart;]
Image Image
Успешен понеделник и късметлийска нова седмица! [d_good_luck.gif]
Image Image [smileys-kisses-067969.gif]

Unread postby xhippie » Mon Nov 18, 2013 10:14 am

никога кафето и мочето не са в повече, тенкс Карма [184753.gif]
както казва Галето, хайде да целуваме и да отпрашваме [Connie_wacky-girl.gif] Image [smileys-kisses-738604.gif]
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Mon Nov 18, 2013 8:05 pm

Image Добра да е вечерта ви, дами-мадами! Няма шега, няма измама, зимата се готви за настъпление!
Цял ден пия [animated-smileys-winter-030.gif] и не мога да се стопля [c08.gif]
тайничко се надявах Ванчето като се снабди с Image да е запалила вече огъня Image и да полегнем на топличко пред камината Image щото не останаха много други алтернативи за вечерта,

освен да погледаме телевизия Image да почетем книжка Image
или да се гушкаме, за да не ни е студено Image heart-eye
[420.gif] ако имате други оферти за вечерта, приемам ги с удоволствие [107.gif]
Хипи, не е зле да прегледаш гардероба на момчето [e085.gif] Да приготвиш по-дебелите пуловери и жилетки, както и да направиш ревизия на шаловете и шапките на Муци, да не вземем да простудим момчето. А ако нещо липсва, се захващай с :knitting: и да знаеш... нищо лично [f205c7259ed599b7b20bc2a63d8780c2.gif] просто съм загрижена за него [1395720p03h8lv6k0.gif]
малко музика за добро настроение playguitar
phpBB [video]

Приятна и топла вечер, котанки-муцанки! big-hug

Unread postby xhippie » Mon Nov 18, 2013 9:13 pm

Карма, предлагам ти загрявка с алтернативно гориво, щот Ванчето мина на газ и вече дърва не цепи [smeese.gif]
ето чашкаImageи топло пуловерче Image

а ако това не стига за загрявка, може да те подгрее новината за звезда на седмицата на един световно неизвестен блог [crazy.gif]
запалващата пламенна любов у някои Бурчин Терзиоглу има толкова ненаситни поклоннички,
че са си направили по няколко ника, за да гласуват многократно за нея [28326_842.GIF] може да се сгрееш от нейния звезден блясък [kez_11.gif]
Image

а на мен, еднониковата, ми стига само един поглед на мъжа й за да кипна от жега [gdance.gif] Image heart-eye
xhippie
Скромна и невинна

Next

Return to Магията на филма "ASI"

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest