{ WELCOME }

Change Message in welcome_header.html

Незабравима страст

Unread postby xhippie » Sat Nov 10, 2012 8:03 pm

готви ютията, Гале, такъв ако ти звънне и тениската да му изгладиш [28326_842.GIF]
не знам как ще се оправим с графика за гладене, надникнах при арабките и да ви кажа ако ние се имаме за луди, то за тях усмирителни ризи трябва да има [smeese.gif]
ето един от постовете им на момиче от Бейрут:
"Мурат Йълдъръм кой си ти? Каква е твоята тайна ,която кара милиони да те обичат? Знаеш ли, че си невероятен човек? Знаеш ли, че понякога се разболявам, когато видя неверотните ти снимки? Знаеш ли колко страдам само да те вида дори за 1 минута? Знаеш ли, че си изгубих ума от толкова мислене за теб? Чувствам се щастлива когато чуя страхотни новини за теб.
Да, аз съм луда и може би глупава защото съм влюбена в теб, но не ми пука. Грижа ме е само да видя че винаги си щастлив, усмихнат и имаш успехи в живота. Бог да пази най-добрия актьор! "

след коментарите допълва, че това е малка част от всичко, което е в главата и на сърцето й
Бог да й е на помощ и на нея! Неизличимо е, разбирам я отлично [947811.gif]
[uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa] [uraa]
ImageImageImage
ImageImageImage
Image
http://sinematelevizyonlifestyle.com/wp ... w=630&zc=1
http://sinematelevizyonlifestyle.com/20 ... o-gallery/
ImageСВЕТЪТ Е ГОЛЯМ И ЩАСТИЕ ДЕБНЕ ОТВСЯКЪДЕ!
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby Vanja » Sat Nov 10, 2012 8:57 pm

Хипи, неотразима си. [236.gif]
Нашето момче пак е скромничко. [gdance.gif]
А за арабките нямам думи. Луд, по-луд, най-луд, арабка. [smeese.gif]
Аз като не обичам да гладя, ще врътна една пералня. washing Може и две - бяло и цветно и ще ги сложа на най-дългата програма. [smeese.gif]
Image Image

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Vanja
маман Еми - тъщата на къщата

Unread postby karma » Sat Nov 10, 2012 9:11 pm

Щом ще обслужваме Муци веднага намирам време да се включа, аз мога да cooking ,а мога да карам и на ham-ham ,
но най-обичам да се гмуркам във [takeabath2.gif] и да се излежвам на [pray.gif] 	[scared0016.gif] за Муци съм готова на компромис в :in-bed: [824952.gif] [smeese.gif]
ето снимките без надписи
http://b1211.hizliresim.com/13/b/ftlg2.jpg
http://a1211.hizliresim.com/13/b/ftlqw.jpg
http://g1211.hizliresim.com/13/b/ftls1.jpg
красив и скромен... [gdance.gif]

Unread postby xhippie » Sat Nov 10, 2012 9:59 pm

Image
това е просто снимка с някакъв малък сладур награден, а момичето което пусна снимките казва че нейния познат е от организаторите и е обещал утре още снимки
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby galiateneva82 » Sat Nov 10, 2012 11:39 pm

Да му е честита наградата на Мурат Image [3494584f.gif]

готви ютията, Гале, такъв ако ти звънне и тениската да му изгладиш [28326_842.GIF]

[28326_842.GIF] изключвам я направо [smeese.gif] ще запаля нещо ,че ти да видиш гладене и пране тогава , мерака ми ще се изпари [smeese.gif]
Image
Ако един мъж не може да накара една жена да се усмихва, да се чувства щастлива и желана, значи или не я обича истински или не е никакъв Мъж !!!
galiateneva82
виден Муцофил

Unread postby xhippie » Sat Nov 10, 2012 11:56 pm

мале какви сте палави домакини вие [smeese.gif]
Ванчето с тая центруфуга не ми се мисли на какво ще станат гащите на Муци
Карма пък ще го пере във ваната, Галя с изключена ютия ще го глади, горкия Муци, какво чака [kangura_crazy.gif]
той затова не ни звъни на вратите [smeese.gif]
все пак остава аз да ги метна на простора hang-out
е доживяхме да видим и това награждаване на Мурат, нека се множат наградите му и да ни радва чрез тях,
утре още новини очакваме, а сега [330.gif]
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby galiateneva82 » Sun Nov 11, 2012 12:10 am

Приятна вечер Хипи [pillow-fight-smiley.gif] Image
Image
Ако един мъж не може да накара една жена да се усмихва, да се чувства щастлива и желана, значи или не я обича истински или не е никакъв Мъж !!!
galiateneva82
виден Муцофил

Unread postby karma » Sun Nov 11, 2012 2:56 am

Феновете не спят - те бдят
[de-87.gif] [824952.gif]
Image Image
и първата появила се публикация от Sladana Bilic присъствала на награждаването във Ватикана:
i WAS THERE
TRANSLATED BY: ISOLTA ISOLTIC

Burcin, Murat and the manager..
Three fantastic people. Wonderful, pleasant, communicative...
First and foremost the manager, who's english is excellent.
I've greeted them, introduced myself and shook hands with all of them. First with Burcin who is a very sweet and likable person. Blond hair suits her great. She's delicate and feminine. I've told her that I've watched Ezel and that it happends to be one of my favourite shows and that I liked her a lot as Azad. She said thank you. Then I asked her about the 20 minutes project, and that I've heard she might be in it. Then the manager stepped in and asked me how do I know about that. I said that I follow Turkish cinematography and news around Turkish tv shows. She said nothing is certain yet, and that she's considering an another offer.
Murat - gorgeous! So elegant in a black suit and a black/grey shirt and I have to add - so handsome. I gave him a few compliments for his acting as well. I told him that I've seen all his shows, and that I've been at the Roma Fiction Fest and watched the presentation of Suskunlar. I especially emphasized the famous bathroom scene and how he's great in bringing to life psychological challenging roles. He smiled and said thank you. I also told him that I've heard that Pinar Bulut is leaving the show and does that mean they are done with Suskunlar. He said the project continues. I asked him does he have any future cinema projects. He said he's gonna be filming something during the summer.
The manager is really likable and helpful. She found it interesting that someone from Croatia is following all these events. At her remark I responded that I've also been to the Festival of Turkish Cinema in Rome and that I've met Nurgul and that she also enchanted me.
I congratulated him for the award, said I'm really happy for him and that he deserved it. I also gave him best regards in the name of all of his fans from Forum.hr.
After all this Murat gave an interview for a tv channel, an I ran into Burcin once again and I told her we could go shopping together while he is doing what he has to. She smiled.... so adorable.
It was funny when the host of the evening asked him who is his favourite Italian actor. Murat kind of lost himself there a bit and with a shy smile he said Javier Bardem (Spanish actor). The host said he's Spanish, what about the Italian's.. Murat was kind of shy againg, but with a cute smile on his face. The host asked could it be Emanuela Tittocchia (the Italian actress that presented him with the award). Murat said: Yeah!!!

и да не ви е мъчно за Бубето Image
Image Image
Image Image
ето и първото видео:

и още едно съобщение: в момента се обработва видеоматериала (правят се субтитри на англ. ез.) [uraa]
ето и още [foto1.gif] на Сладунчо-медунчо [gdance.gif]
Image Image
Image Image
[420.gif] добре че заспахте раничко, аз сега ще осъмна, щот след толкова много снимки и инфо сън не ме хваща, но поне имам какво да гледам и да се радвам [824952.gif]
ето и клипа със субтитри на англ. ез.

http://www.youtube.com/watch?v=oLFZSV2qLFA

Unread postby xhippie » Sun Nov 11, 2012 5:52 am

Събуждам се посред нощ и нещо ме тегли насам, благодаря Карма [236.gif]
ето и разказа на Сладуна

Трима фантастични човека. Чудесни, любезни, комуникативни...
Най-напред мениджърката, чийто английски е отличен
Аз ги поздравих, представих се и се ръкувах с всички. Първо с Бурчин, която е много сладка и мила. Русата коса й подхожда. Тя е деликатна и женствена. Казах й че съм гледала Езел и че е един от любимите ми филми, че много я харесвам в ролята на Азад. Тя ми благодари. След това я попитах за филма 20 минути и че съм чула че може би ще участва в него. Тогава мениджърката се намеси и попита откъде знам това. Казах й че следя новините за турските филми и сериали. Тя каза ,че все още нищо не е сигурно, обмисля и друга оферта.
Мурат – великолепен! Толкова елегантен в черен костюм и сива риза и да добавя - толкова красив.
Аз му направих няколко комплимента за неговата игра. Казах му че съм гледала всичките му участия, че съм била на на Рома Фикшън Фест и съм гледала представянето на Сускунлар.
Особено подчертах прочутата сцена в банята и че той е великолепен и убедителен в психологиски и предизвикателни роли. Той се усмихна и ми благодари. Също така му казах, че съм ула че Пънар Булут напуска филма и означава ли това че свършва Сускунлар. Той каза, че филма продължава. Попитах го дали има бъдещи проекти в киното. Той каза че ще се снима в нещо през лятото. Мениджърката е много мила и услужлива. Беше й много интересно че някой от Хърватия следи всички тези събития. На което й отговорих че съм била на турското кино в Рим и съм се срещнала с Нургюл която също ме е омагьосала.
Поздравих го за наградата, казах че съм много щастлива за него и че той я заслужава.
Също му предадох най-добри пожелания от неговите фенове от Форум Хърватия.
След това Мурат даде интервю за телевизионен канал. Аз срещнах още веднъж Бурчин и й казах, че можем да отидем заедно на пазар, докато той е зает. Тя се усмихна... толкова очарователно.
Това е смешно, когато водещият събитието го попита кой е любимият му италиански актьор, Мурат се обърка малко и със срамежлива усмивка каза Хавие Бардем (испански актьор). Водещият каза той е испанец, а италиански... Мурат се притесни отново, но със сладка усмивка на лице. Водещият попита може ли това да е Емануела Титочита(италианската актриса която го представи на награждаването). Мурат каза: Да!!!
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby Vanja » Sun Nov 11, 2012 6:42 am

[uhu] Добро утро!
Нямам време да сервирам кафе. [newspaper.gif]
Гледам, чета и толкова много се радвам за нашето момче. [yahoo.gif] Да е жив и здрав и още много награди да получава, а това означава, че и нас ще ни радва. [iconmelek.gif] Благодаря ви за информацията, момичета. [smileys-kisses-067969.gif]
Сега разбрах защо ми се виждаше толкова притеснен - Бубка била и тя до него. na-facep Ей, за секунда не го оставя самичък. [kz10qd4 (1).gif] Не бих казала, че русата коса й отива. [f205c7259ed599b7b20bc2a63d8780c2.gif] Харесвал Емануела Титочита, ами и моята малка дъщеря дъщеря се казва Емануела, да идва и да си я взима. [smeese.gif]
Хипи, не се притеснявай за центрофугата, тъкмо като му намачкам дънките и тениската, няма да има какво да облече. [smeese.gif]
Е, все пак ще сложа по едно кафенце
Image
А тостът за наградата ще е по-късно, cheers1 да не започваме от сутрин рано. [crazy.gif]
Пожелавам ви хубав ден, мили дами. [smileys-kisses-067969.gif]
Image
Image Image

Vanja

Unread postby xhippie » Sun Nov 11, 2012 10:02 am

Добро утро [107.gif]
Image
мале тия италианци как притесниха момчето, глътна си граматиката, явно голямо вълнение го е тресло та се смути така,
аз пък не знам коя е тази артистка, ама и тя беше нещо притеснена до него, тая пирамида само я наместваше
феновете са полудяли от вълнение, турската преса семпло отразява факта
http://www.haberler.com/yildirim-a-vati ... 29-haberi/
пише че получава тази престижна награда и думите му, че бил много изненадан, но сега е горд да може да представи страната си в чужбина
нали се напъват уж да стават европейци, защо толкова семпло отразяват европейските отличия към тях,
виж ако е до шампоан на билборди при арабите, пишат го във всеки вестник
Чак да се запита човек кое им е по-важно на комшиите, изкъпани араби или европейски награди?
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Sun Nov 11, 2012 10:49 am

[404.gif] Добро утро, ранобудни дами! Тенкс за [coffe.gif] , от което имам голяма нужда и ви чета с удоволствие. Мисля си и аз да бях на мястото на Мурат щях да онемея от притеснение и вълнение
Image Image
Радвам се обаче, че всеки имал възможността да разговаря с него остава с отлични впечатления, което ме навежда на мисълта, че Мурат наистина е един чувствителен млад човек, не подвластен на славата и суетата, много земен и истински, отдаден на работата си, която наистина харесва и обича. Той е истински, не е фалшив. И когато прави роля дава всичко от себе си. Така успя да омагьоса и нас. И дано му даде Бог здраве и сили, за да продължи да ни радва с нови успешни роли и занапред.
Ето линк с още снимки от награждаването https://www.facebook.com/media/set/?set ... 531&type=1
И турската преса се е активизирала с по едно изречение http://cadde.milliyet.com.tr/2012/11/10 ... irtan-odul както отбеляза и Хипи, ако това са им крачките към Европа, още дълги години ще пъплят с това темпо...
Ванче, отсега си мисля какъв ли тост облечен в кадри, ще вдигнеш за Муци [824952.gif]
Хубав слънчев и приятен ден ви пожелавам, дами! [smileys-kisses-067969.gif]

Unread postby Vanja » Sun Nov 11, 2012 12:17 pm

karma wrote:Ванче, отсега си мисля какъв ли тост облечен в кадри, ще вдигнеш за Муци [824952.gif]

Много сте нетърпеливи, но от мен да мине. [smeese.gif] Момчето черпи за наградата. [gdance.gif] [beer11.gif]
Image
Image Image

Vanja

Unread postby xhippie » Sun Nov 11, 2012 12:25 pm

ами Ванче, като даде твойта Емануела на Муци и се уреди със зет като мед, редно си е тост да вднигнеш [smeese.gif]
[beer11.gif]
ImageImageImageImageImageImage
сладур бе, сладур, дали е смутен или наперен все е чаровен [girl_in_love.gif]

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... oWsSaUI8Os
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Sun Nov 11, 2012 2:25 pm

cheers1 О, наздраве и благодаря за "тоста" на Ванчето. Включвам се и аз в опиянението от алкохол и любов към ... успеха на Муци yes2 [824952.gif]
Image за негово здраве - наздраве
нещо момичетата са хукнали навън в хубавото време и се налага да ги примамваме с още снимки на Муци
Image Image
и май, най-накрая една статия с подробно отразяване на награждаването на Мурат
http://haber.stargazete.com/yazar/murat ... azi-703441
въх, забравих това http://zdravoslovnohranene.com/wp-conte ... a-voda.jpg за Хипи, че да не и залепнат устенцата от толкова "сладичко" [1395720p03h8lv6k0.gif] [824952.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=I-7LzUyNKBU

Unread postby karma » Sun Nov 11, 2012 3:01 pm

[uraa] започва новата вълна от клипове за награждаването на Мурат [gdance.gif]
и във всеки има нови кадри, но тук има и глас...

http://www.youtube.com/watch?v=soWsSaUI ... youtu.be&a

Unread postby xhippie » Sun Nov 11, 2012 3:06 pm

ImageImageImage
http://www.trtspanish.com/trtworld/es/n ... ba65730b2b
ACTOR MURAT YILDIRIM, GALARDONADO CON EL PREMIO INTERNACIONAL GIUSEPPE SCIACCA

а от туй сладичко и океан да изпия пак ще ми лепнат устенцата, че ми се е лепнал на сърцето, да не започна и аз като арабката да ви разправям [smeese.gif]
дано някой преведе интервюто му, че ме стяга под лъжичката, ама е елегантен, ама е усмихнат и сега като го гледах от близък план в това видео изобщо не ми се видя толкова смутен
от малкия си фал, че не се сети името на артистката, толкова елегантно й благодари и й се усмихна, че съм сигурна тя не му се сърди

някой да иска пръстче за гризкане
ImageImage
оооо турците дажа са пуснали видеото с Мурат
http://www.haber7.com/video-galeri/2338 ... irima-odul
краткия текст към него е - В каточеския център Ватикана, Мурат Йълдъръм който направи успешна кариера в Близкия Изток и на Балканите получи награда.

Иде ми да си блъсна главата [dash3.gif] какво означава това направи успешна кариера в БлИ и Балканите, а в Турция няма ли успешна кариера,
да ходят да се гръмнат тия журналисти и цялата им цензура и критиците им и цялата им сбъркана система, как не си дават сметка, че имат в ръцете си един брилянт,
та той направи много повече от всичките им политици за страната си

клюкините относно малкото му объркване с имената са - коментира се, че той не е разбрал въпроса защото е на италиански и е трябвало неговата мениджърка да го подготви предварително, най-много оплюване на нея има.
освен това да се облечени по-хубаво и двете, изобщо има крайни изказвания, като това да изхвърли и двете от живота си, да научи английски и да се оправя сам
аз пък предлагам да учи английски при Ивчето, а ние да го представяме [gdance.gif]
и последно да се изкажа, че Буба руса не ми харесва, не че иначе ми харесва, роклята й не разбрах каква е, а чорапогащника й май е 50дена,
но както и да е то и другите не са със строго облекло. Муци си го представях с черна риза, но е спазил всъщност етикета, че след 18 часа не се носи бяла риза, освен със смокинг.
Това са клюките засега, отивам да изгледам Суска с превод.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Sun Nov 11, 2012 4:18 pm

ето интервюто
"I was very surprised of this award coming from the Vatican. Actually this process has started past year. When "Asi" series was the second in "Soup Opera" branch at Monte Carlo Film Festival. Since Turkish series started to open up to the world, such awards continue to come. To receive an award from such a place, I am very proud and honored"
Бях много изненадан от тази награда идваща от Ватикана. Всъщност този процес е започнал миналата година, когато АСИ спечели второ място на фестивала в Монте Карло за Сапунена опера. Тъй като турските сериали започнаха да се популяризират в света, тези награди започнаха да идват. Да получа награда от такова място за мен е голяма гордост и чест.

Чудесно е че той си дава сметка, че тази награда е благодарение на АСИ и че го каза в ефир [JustCuz_clapping.gif]

и още една дълга статия
http://www.cnnturk.com/2012/kultur.sana ... index.html

ImageImageImageImageImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Sun Nov 11, 2012 5:08 pm

още едно видео
http://www.video-izlesen.net/vatikanda- ... -izle.html

Image

Неможе да бъде чак в Дейли Нюз Хюриет на английски са го отразили, нали новината е предимно за чужденци
http://www.hurriyetdailynews.com/vatica ... sCatID=381
The Vatican has presented a cinema award to Turkish actor Murat Yıldırım in a ceremony attended by the actor and his wife, daily Hürriyet reported.
The International Giuseppe Sciacca Award was handed to Yıldırım this year by Italian actress Emanuela Tintocchia.
The Guiseppe Sciacca Awards are given for a variety of achievements in different fields such as cinema, art, economy and sports.
Yıldırım said he felt very proud of receiving the award and of seeing the global attention given to Turkish television series.

Ватикана представи кино награда на турският актьор Мурат Йълдъръм, на церемонията присъстваха актьорът и съпругата му, отрази Дейли хюриет.
Международната награда на името на Джузепе Шакка тази година беше връчена на Йълдъръм от италианската актриса Емануела Тинточиа.
Наградата Джузепе Шакка се дава за различни постижения в различни области, като например киното, изкуството, икономиката и спорта.
Йълдъръм каза, че се чувства много горд от получаването на наградата, също и да види световното внимание отдадено към турските TV сериали.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Sun Nov 11, 2012 5:40 pm

За "разследващият журналист" Хипи - № 1, с много благодарност за инфото и преводите
Image [466.gif] [smileys-kisses-067969.gif] [270.gif]
Image
Ех, тази магия "АСИ"... нека никога не ни напуска и ни носи все такава радост и удовлетворение
Image
Обичам този филм! [heart;]

PreviousNext

Return to Магията на филма "ASI"

Users browsing this forum: xhippie and 1 guest