{ WELCOME }

Change Message in welcome_header.html

Музика, кино, литература...

Unread postby xhippie » Fri Feb 24, 2012 11:38 pm

Image
Image

"Музиката е удивително средство, което може да съедини хората заедно, да разруши всички бариери.
Хората, особено днес, се нуждаят от нещо позитивно. Спортът и, разбира се, музиката ще спасят този свят".

Лучано Павароти

http://www.utro.bg/cool/wp-content/uplo ... c-love.jpg
http://prikachi.com/images/898/3071898y.gif
ImageСВЕТЪТ Е ГОЛЯМ И ЩАСТИЕ ДЕБНЕ ОТВСЯКЪДЕ!
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Sat Feb 25, 2012 3:55 am

С тази песен искам да ти благодаря, Хипи, за уютното кътче, което създаде за всички нас. fl3

:rock: :clapping: :rock: :clapping: :rock:

Unread postby xhippie » Sat Feb 25, 2012 8:33 pm

Тенкс, джанъм. Уцели ме в 10-ката :rock:
Открих темата, но нямах идея как да я оформя, сега ти й даде насока. Израснала съм с Deep Purple и Uriah Heep, сигурно си ми личи и по ника, че нE ги забравям smee-se
Нека отвърна на поздрава с още едно парче от тях, много любимо и наричано навремето по купоните, тип "потна буза", който го е преживял, знае :conni3:
COME BACK
И текста, за да пеем с тях
]COME BACK TO ME
Alone again, i feel so alone again
With this emptiness i just can't hide
Picture me with a broken heart
See the tears run down my face

Everything i had has gone
Everything is gone
Loneliness still lingering on
Everything i thought was mine
Come back to me
Can't we try it one more time
Come back to me

I know i'll find another love in time
But you'll always be there
In the back of my mind
The power of love
Can bring such pain
I still love you, i just love you

Alone again, i'm so alone again
With nothing but you on my mind
Can't you see
What you've done to my life
What can i do to
Win you back again

ВЪРНИ СЕ ПРИ МЕН

Отново сам, толково сам се чувствам пак
с онази пустота, която просто не мога да скрия.
Представи си ме с разбито сърце,
виж стичащите се сълзи по моето лице.

Всичко, което имах си отиде,
всичко си отиде.
Самотата все още си стои,
всичко което имах, отиде си,
всичко което си мислех ,че е мое...
Върни се при мен...
не можем ли да опитаме отново,
върни се при мен...

След време знам, нова любов ще открия,
но ти винаги ще бъдеш там,
в ума ми...
Силата на любовта
може да донесе огромна болка.
Всеоще те обичам, аз просто те обичам...

Отново сам, пак съм толкова сам,
с нищо в ума освен с теб...
Не виждаш ли
какво направи с живота ми
Какво мога да направя,
за да те спечеля отново...

Състава от 1973г. Lee Kerslake, David Byron, Gary Thain, Mick Box, Ken Hensley
на групата наречена на героя Юрая Хийп от романа на Дикенс "Дейвид Копърфийлд"
Image
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Sun Feb 26, 2012 8:55 pm

Хайде, за добра вечер и хубаво настроение и през новата седмица едно поздравче

Unread postby iva81 » Sat Mar 03, 2012 10:48 pm

бг текст

Болезнена Любов

Стоя настрана от любовта,

не искам повече болка.

Един - два пъти ми беше достатъчно,

всичко беше напразно.

Времето отминава,

докато осъзнаеш, че си безчувствен.

Но с теб,

се случи нещо различно.

Сърцето ми се размекна,

открих нещо истинско.

И всички наоколо

си мислят, че полудявам.

Не ме интересува, какво говорят -

влюбена съм в теб.

Опитват се да ни разделят,

но те не знаят истината.

Сърцето ми е наранено,

аз бавно умирам.

Ти ме нарани и аз...

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам от любов.

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам.

Ти отвори раната.

Опитвам се да не ги слушам,

но те говорят толкова силно.

Гласовете им ме пронизват,

опитват се, да ме изпълнят със съмнения.

Знам, че те просто

се опитват да ме предпазят.

Но няма нищо по - прекрасно

от сладостта, която ми носи твоята прегръдка.

И в този свят на самота

виждам лицето ти.

Всички около мен си мислят, че полудявам.

влюбена съм в теб.

но те не знаят истината.

Сърцето ми е наранено,

аз бавно умирам.

Ти ме нарани и аз...

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам.

Ти отвори раната.

Изтощително е.

Те дори не могат да повярват,

че ще запазя тези белези,

за да докажа на всички...

влюбена съм в теб.

но те не знаят истината.

Сърцето ми е наранено,

аз бавно умирам.

Ти ме нарани и аз...

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам.

Ти отвори раната.

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам.

Продължавам, да страдам.

Ти отвори раната.
Image
iva81
Site Admin

Unread postby iva81 » Sat Mar 03, 2012 10:59 pm

Велика, титанична и безсмъртна!!!!!!!!!!!!!! [hug.gif] [hug.gif] [hug.gif]

Image
iva81
Site Admin

Unread postby xhippie » Mon Mar 05, 2012 4:07 pm

Един културен афиш.

Софийска опера и балет има удоволствието да Ви покани на 16 март 2012 г., петък от 19.00 ч. на премиерата на
операта „Любовен еликсир” от Гаетано Доницети.
Следващите спектакли са на 17, 18, 23 март и 1 април 2012 г.

Искрящият от хумор и лиризъм шедьовър на Доницети е претворен на наша сцена от млади и известни творци, завоювали високо признание на международна сцена – диригента Диан Чобанов и режисьорката Вера Немирова. Сценографията е дело на Вернер Хутерли, един от съвременните утвърдени европейски театрални художници.
В постановката участват: японското сопрано Сара Кобаяши, учениците на Райна Кабаиванска – Илина Михайлова, Силвия Тенева, Кирил Шарбанов, както и певците Георги Султанов, Даниел Острецов, Иван Кабамитов, Мартин Цонев, Петър Бучков и др., оркестър и хор на Софийска опера и балет.
В неделя, 11 март 2012 г., от 11.00 в Партерното фоайе на Софийска опера и балет ще се проведе среща с публиката, с постановъчния екип и участниците в „Любовен еликсир”. Ще бъдат изпълнени откъси от тази блестяща творба.

ImageImage

Доницети написва операта за 15 дни през 1832г. по комедийното либрето на Феличе Романи.
Премиерата е в Teatro della Canobbiana, Милано на 12 май 1832. L'elisir d'amore е една от най-често представяните опери на Доницети. В България е поставена за първи път в 1934г.

Image
Либрето
Първо действие
Сцена 1

Селският момък Неморино, влюбен в младата и хубава Адина, страда силно, тъй като тя не му отговаря с взаимност, а вместо това винаги му подхвърля остроти и закачки, и мисълта, как да спечели любовта й, го измъчва непрекъснато. Неморино стои до оградата на къщата й и подслушва разговора на Адина с нейната приятелка Дженета (в ария на Неморино “Quanto è bella, quanto è cara”), в който Адина разказва легендата за Тристан и Изолда (ария на Адина „Della crudele Isotta”). Чувайки как Тристан е изпил вълшебно питие, за да спечели любовта на Изолда, Неморино решава непременно да се сдобие с подобен еликсир.

Дочуват се барабани, под звуците, на които в селото влиза отряд войници, начело със стройния сержант Белкоре - също влюбен в Адина. Белкоре поднася на девойката букет цветя и започва дръзко и самоуверено да я ухажва (ария на Белкоре „Come Paride vezzoso”), което това причинява нови страдания на Неморино. Белкоре успява да убеди Адина да го покани с хората му в чифлика и да ги нагости, а Адина с радост се съгласява. Тя отново подхвърля закачка към Неморино, което съвсем го отчайва, но съжалявайки нещастния момък, Адина го поканва заедно с другите.
Сцена 2

(На селския площад) Пощенският рог известява пристигането на дилижанса и събира на площада всички селяни. От колата излиза непознат чужденец и селяните се питат какъв е той, дали е граф или маркиз? Оказва се, че това е доктор Дулкамара, който започва веднага да се хвали, че лекува всички болести на света с лекарствата, които носи със себе си (ария на Дулкамара „Udite, udite, o rustici!”). Селяните се натрупват и започват да купуват неговите балсами и лекарства, към Дулкамара се приближава и Неморино. Той смутено го пита има ли от вълшебното питие на Тристан и Изолда, а хитрият шарлатанин веднага предлага "плацебо" на момъка, като му казва, че еликсирът ще подействува само, ако се вземе след един ден (в действителност достатъчно време за Дулкамара, за да се изпари от селото).

Неморино, щастлив и радостен, плаща скъпо и прескъпо с последните си пари за обикновеното вино, което му е продава Дулкамара. Сега момъкът е убеден, че ще спечели любовта на Адина, но не му се чака цял ден и той нетърпеливо отваря бутилката, изпивайки я на един дъх. „Еликсирът“ веднага променя Неморино. Той става весел от виното, започва да пее, да се шегува, да закача другите девойки, без да обръща никакво внимание на Адина. Девойката, която също обича Неморино, но прикрива чувствата си, е дълбоко оскърбена. За да го накаже, тя казва на сержанта Белкоре, че е съгласна да стане негова жена - ако той желае, могат да се венчаят още същия ден. Думите на Адина карат Неморино веднага да изтрезнее; отчаян, той моли Адина да отложи сватбата си поне за следващия ден, а щастливият Белкоре кани всички на сватбеното тържество.
Второ действие
Сцена 1

(В двора на Адина) Гостите са вече дошли, за да присъствуват на сключването на брака между Адина и Белкоре, сред тях е и доктор Дулкамара (дует на Дулкамара и Адина – баркарола „Io son ricco, e tu sei bella”). В същото време отчаяният Неморино се надява единствено на „еликсира“ му, но е дал всичките си пари за първата бутилка. За да се сдобие с други, той решава да стане наемен войник и с получените от Белкоре двайсет скуди момъкът трябва употреби за още от еликсира и да търси доктора. Неочаквано обаче се разнася новината (правдоподобна, тъй като идва от селския куриер), че вуйчото на Неморино е починал, като му е оставил цялото си състояние, за която новина само Неморино не знае още нищо. Той е открил Дулкамара, купил е двойна доза „еликсир” и сега отново е под въздействието му. Още първата девойка, която среща, започва да го ухажва - тя е научилата новината Джанета, но Неморино, незнаещ нищо, не е ни най-малко изненадан, тъй като е повярвал в силите на чародейното питие. Адина, която също не знае, че Неморино вече е богат, е силно смутена от вниманието, с което го обграждат всички девойки от селото.

Доктор Дулкамара е най-изненадан от действието на своя „еликсир“, шарлатанинът мъчно може да повярва на магическата му сила, но няма смелост да го предложи и на Адина, защото разбира, че и тя страда от нещастна любов (дует на Адина и Дулкамара ”Quando amore! Ed io spietata”). От думите на Дулкамара и на селяните девойката разбира, че Неморино вече на два пъти е купувал от вълшебното питие, за да спечели любовта й и за втората бутилка е заплатил с цената на свободата си, като се е продал за наемен войник, така Адина решава да разкрие чувствата си.
Сцена 2

Полкът на Белкоре е повикан на фронта и Неморино се приготвя за път. Той е видял в очите на Адина сълзи, когато тя го е видяла да се забавлява с девойките (ария на Неморино „Una furtiva lagrima”). През това време Адина е дала на Белкоре двайсет скуди и е взела разписката на Неморино. Сега идва при любимия си и му казва, че го е освободила и му дава документа. Неморино отново не е изненадан – това ще да е от „еликсира”, но Адина все още не признава любовта си. Неморино й заявява, че докато не е обичан, иска да умре войник. Накрая девойката му казва, че го обича и е съгласна да стане негова жена, младежът е безкрайно щастлив. Самият Белкоре не е кой знае колко опечален – по света няма да се свършат хубавите жени, и Дулкамара е щастлив – той е в състояние да изпълни желанието на всички хора, които искат да са купят от неговия „любовен еликсир“.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby iva81 » Wed Mar 07, 2012 5:45 pm

Image
iva81
Site Admin

Unread postby Vanja » Thu Mar 08, 2012 8:39 am

За всички дами от сърце. :heart2:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eVRVRUrzAeA[/youtube]
Image Image

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Vanja
маман Еми - тъщата на къщата

Unread postby karma » Thu Mar 08, 2012 10:39 am

към хубавата музика добвям и малко стихове
Опит за автопортрет

Аз съм сбъркан човек, запомни го.
Съвсем наопаки и напук живея.
Купувам вместо мебели - книги.
Вятър на бяла кобила ме вее.
Не обличам вечерни рокли.
През зимата ходя без шал и шапка.
Не нося чадър и направо през локвите
с най-новите си обувки шляпам.
Не се подпирам на чуждо име.
Нямам доверие в самолетите.
Стиховете ми са с неточни рими.
И студено си пия кафето.
Не съм в крак нито с модата, нито с другите.
Със себе си, че съм в крак, е главното.
И нищо чудно, както е тръгнало -
вместо дяволите
да ме вземат ангелите.
Маргарита Петкова

Дива къпина

Като дива къпина съм – ни хубост у мене, ни сладост.
Стипчива съм, но мога да утоля някому глада и жаждата.
Крехки са ми уж корените, а за скалата здраво се вкопчват.
Не мога да вирея върху паркетна почва.
Стигат ми ласката на дъжда и на слънцето топлината
(а по душата ми – следи от зъбите на вятъра)
Като дива къпина съм – предупреждавам.
Когато нехайно посягат към мене –
умея до кръв да ранявам.
Внимавай ! Да не се закачиш, както случайно си свърнал –
няма отърване.
Маргарита Петкова

а следващият текст е за хора с чувство за хумор [smeese.gif]
Кратък наръчник за Жени
Поради честите ми сблъсъци от третият вид и напразните ми очаквания да се появи на
книжният пазар един сбит “Наръчник за Жени”, какво ли ми остава наистина, освен да седна
и да го започна, а довършването му ще си зависи и от останалите изстрадали мъже като мен.
Хайде, не става въпрос за нещо кой знае колко сложно, а за няколко простички правила
( седем до тук ), които ще гарантират оцеляването на мъжете като господстващ вид на
планетата.
В крайна сметка никой не иска мъжете да поемат женската роля, колкото и да се напъват
жените на тема еманципация, нали?!
Идея Първа .
Мъжът е мързеливо същество.

Подобно на Цар Лъв, то е способно да прекара 20 от 24 часа в денонощието в дрямка пред
телевизора, храносмилане и съзерцаване на хващащите окото същества от женски пол.
Работи в краен случай и то за да може да си гарантира горното.
В превод :
Погрижете се вашата половинка винаги да е добре нахранена – така ще си гарантирате една
голяма част от семейното спокойствие и хармония в дома.
От един гладен мъж, надали би се намерило по-свирепо и заядливо същество.
Не се пънете да усвоявате кулинарни умения достойни за международен приз – просто
научете кои са трите основни манджи, които половинката е готова да яде до края на живота
си и му ги редувайте в топъл и в хладилен вариант.
Не се безпокойте, ако манджичката загори, стане безсолна, безвкусна или пресолена.
Така шансът ви да се доближите до идеалът му за „Мамината кухня” нараства значително.
Идея Втора .
Мъжът е творческо същество.

В превод :
Дори и да имате идея как трябва да се свърши нещо, никога не я излагайте в краен и
завършен вид. Това неминуемо ще се възприеме като опит за диктат и поставяне под
съмнение на творческите и командни качества на мъжа.
Излагайте я на части, в процеса на самото й осъществяване.
Така със сигурност ще си спестите отхвърлянето й в началото, като безсмислена, ненужна
или прекалено сложна за реализиране.
Всяка една промяна в предварителният план я съпровождайте с малки жертви пред олтара
на мъжкото самолюбие и гордост.
Помнете – И най великите Идеи са постигнати с цената на много, но малки по същество
компромиси! (Повтаряйте си го всеки един път, преди да се решите да се нацупите и да се
фръцнете в посока обратна на тази на съвместното и мирно разбирателство!)
Идея Трета .
Мъжът е предвидимо същество.

Дори и да ви дразни хаосът и разпиляността, която мъжете оставят след себе си, помнете
едно – за мъжете е много важно всичко от което се нуждаят да им бъде под ръка!
За един мъж няма по-страшно нещо от това, някой да му премести това , което той си е
„прибрал”.
Не разбирайте под прибиране непременно подреждане – още от пещерни времена ролята на
мъжа е била да завлече уловът до пещерата , а там на гладен корем никой не му е придирял в
кой край на пещерата ще го остави, преди да бъде изяден!
Ролята на използваните чорапи захвърлени в различните части на стаята не се изчерпва
само с това да привнесат аромат на домашен уют, но и да прогонят злите духове, с типичната
си мъжка миризма.
В случай, че излизате от дома си преди половинката си, не забравяйте да му оставите ясни
и писмени указания, къде са му чистите дрехи , освен ако не искате да ви излага в неугледен
вид.
Мъжете винаги се стремят към предвидимост на събитията в живота си, в т.ч. и се
ориентират по вчерашните си спомени , къде са си оставили дрехите преди лягане.
Не я нарушавайте с концепцията си за ред и подреденост!
Идея Четвърта .
Мъжът е властващо същество.

Оставете мъжът си да командва, да изпитва наслаждение от това, че света се върти около
неговият глас.
Приемайте с разбираща усмивка всичко което ви каже, а то на всички си ни е ясно, че в
крайна сметка пак ще си направите това, което вече сте си наумили, нали?!
Не подлагайте под съмнения мъжката логика, тя е извън сферата на женският интелект.
Наместо него използвайте интуицията си и то основно в областта за предугажданията на
желанията ни, в които в повечето ни случаи сме елементарни и предвидими.
Идея пета.
Мъжът е опростено до гениалност същество.

Един мъж може да се радва на много, но може и на малко.
Научете кое е малкото, зарадвайте го с него, за да може да получите многото, от което една
жена винаги се нуждае.
Говорете си с мъжете! Под говорене се разбира предимно, да им давате възможността на 20
ваши реплики да вмъкват поне една. Не бъркайте монолога с диалог, грешка често допускана
от жените.
Мъжете също могат да говорят, колкото и странно да ви звучи.
Идея шеста
Мъжът е свободолюбиво същество

В никакъв случай, не позволявайте на половинката си да се почувства застрашена относно
личната си свобода на избор.
Помнете – мъжката преданост е като морският пясък – Колкото по-силно я притискате в
ръка, толкова по-бързо ще изтече между пръстите ви!
Научете се как вашите идеи, да прозвучат в главата му, като негови собствени.
Взимайте пример от Павлов и неговото куче. ( кучето е било мъжко ! )
Идея Седма.
Мъжът е самотно същество.

Мъжете понякога неистово се нуждаят от самотата си, за да осмислят проблемите относно
оцеляването на рода им.
Ако Бог не бе създал жената, не виждам как би изгонил Мъжът от Рая .
Не досаждайте на половинката си когато тъпо е втренчена в екрана – това не е ступор или
патологично психологично отклонение, а просто една форма на специфична
дзен-медитация за мъже.
Следват допълнения, т.е. коментари по написаното…
Нека се впуснем в търсене на Мъжът, с главно “М” и такъв, какъвто е.
Може би пък ни е необходим наръчник за неговата употреба ...
Нека видим как изглежда мъжът – от горе надолу:
уши – влиза през едното, а излиза през другото
очи – вижда ви, когато му отърва
ръце – с яки мускули от поправяне на мотора
в джоба – презерватив
часовник – показва, че е време за ново гадже
тениска – крие женските скалпове окачени на колана
яке и дънки – стандартна униформа за готиния тип
обувки – удобни да си плюе на петите.
Флиртът си има тънкости, които м...
Флиртът си има тънкости, които могат да бъдат усвоени – при добро желание и малко
старание.
-Трябва да подберете подходящо място за флиртуване. Най-честият избор е барът или
кафенето. Храната и пиенето "разчупват" обстановката и хората са готови да общуват по-
свободно. Ако все пак трябва да сте в офиса – изберете мястото за почивка или за кафе.
-Намерете адекватна тема за разговор.Лесно е, ако сте на работното място. По-деликатни
ситуации са тези в асансьора, бара или на улицата, на опашката. Но не се отказвайте.
Започнете направо с комплимент, например: "Тази риза много ти отива!" или "Прекрасен
избор на вратовръзка! Сам ли правиш този великолепен възел?" или "Днес е един хубав ден,
не смяташ ли?!".
-Знайте какво искате – само флирт или сексуален флирт.Бъдете максимално ясни, за да няма
недоразумения.
Забравете всякакви предразсъдъци и флиртът ви ще е по-успешен! Имайте повече
самочувствие!
-Първата стъпка при флиртуването е да покажете не себе си, а своите чувства и емоции.
Направете комплимент, изтъкнете положителните му качества. Направете го пред приятели.
Това ласкае.
-Във флирта много по-важно от думите са делата, т. е. езикът на тялото. Проучване сочи, че
55% от това как ви възприемат зависи от външния ви вид и езика на тялото, 38% от това как
говорите и едва 7% от това, което всъщност говорите.
-Намалете разстоянието между вас. Доближете се до обекта на Вашия флирт. Когато
говорите, скъсете дистанцията. Гледайте в очите постоянно. Сведете поглед в загадъчна
усмивка, плъзнете поглед по тялото му… и, когато почувствате, че ви гледа…
Дами,сложете достатъчно и примамливо на цвят червило. Дори когато не говорите
разтваряйте нежно и леко устни и ... леко ги навлажнявайте с език. Не забравяйте, че никой
не си пада особено по обичайните разговори и начало на опознаване – Бъдете различна и
уникална! Не сменяйте парфюма си – изберете мирис, който харесвате много и подхожда на
личността ви. Нека запомни този аромат! Изградете свой собствен стил, това влудява мъжете.
Идея осма:
Мъжът е първосигнално същество

Мъжът живее с идеята, че думите са създадени, за да изразяват мислите. Поради това, когато
ни попитат "Какво има?" и ние отговорим "Нищо", в неговата глава наистина няма "нищо".
Затова му е трудно да ни разбере, когато след този разговор продължаваме да се цупим. В
нашата глава пък се блъскат мисли от типа на "Това говедо как не разбира, че ме влуди...?"
Ами, не разбира, скъпи дами, защото ние сме му казали, че няма "нищо".
Пак поради това си разбиране, когато му се спи и не му се прави секс, той просто казва "Спи
ми се!" А нас това ни докарва до лудост и до мисли от типа на "Не ме иска вече!" Не бе, мили
дами, на човека просто му се спи, толкова е просто!. Искаме честност, пък като я получим,
откачаме.
Затова, мили дами, май е по-лесно ние да започнем да говорим това, което мислим, отколкото
да накараме мъжете да маскират мислите си зад думи, които, съгласете се, няма как да
измислят.
ИДЕЯ ДЕВЕТА
МЪЖЕТЕ (В ПО-ГОЛЯМАТА СИ ЧАСТ) ХАРЕСВАТ ЖЕНИ!

Не се опитвайте да се правите на "пич" пред мъжете си . Те не търсят във вас приятел , а
любовница . Жени - не се дръжте като мъже . Не сте "интересни" по този начин . Ако някой
мъж твърди че харесва мъжкото ви държание , това означава че или ви лъже с цел да спи с
вас (след което да офейка възможно по-бързо) или е гей .
Ето това искат мъжете но.......не го получават:)
1. Осми март да се премести на двадесет и девети февруари. Все пак може да се понесе
веднъж на 4 години.
2. Пластичните операции за увеличаване на бюста да бъдат към безплатните здравни
пътеки.
3. За зачатие на дете да са необходими съвместното участие на един мъж и четири жени.
4. За да предпази партньорката си от забременяване, да е достатъчни по време на секс да
кръстоса палци зад гърба си.
5. Всички жени да се наричат с едно и също име - за простота в общуването.
6. Всички жени да са алергични към злато, скъпоценни камъни и животински кожи.
7. В женския нос да има специални филтри срещу мириса на бира, пот и лук.
8. Банският да бъде идеален костюм за бизнес дамите. А и не само за тях.
9. За да се разкопчае сутиена да е достатъчно само леко да му духнеш.
10. Месечния цикъл на жената да бъде само веднъж годишно - по време на откриването
на риболовния сезон.
11.Вратовръзката да може да не се завързва, а колана - да не се стяга.
12. Веднъж в месеца всеки да има разрешено по трудовото законодателство право да
запали офиса си.
13.Косъмчетата от носа и по гърба леко да се трансплантират на главата.
14.Да може да регулира по собствено желаната дължината на члена си и ерекцията -
както силата на звука в приемника.
15.Автомагистралите да нямат ограничения на скоростта, и да се строят във формата на
гигантски овал.
16.Мъжете също да изпитват множествен оргазъм.
17.Да се изобретят чорапи, които да съществуват само като чифт. Оставени на различни
места, те енергично да пропълзяват един до друг.
18.Във всеки бар да има възглавници за тези, които не се канят да си тръгват от там днес.
Идея десета:
Мъжът може и да не е съвсем човешко същество, но притежава някои
характеристики на хомо сапиенс :)))

Мъжът също отвреме-навреме има своите емоционални състояния и те, за съжаление,
няма как винаги да съвпадат с нашите такива, по едно и също време. Поради това, когато
ние сме ядосани на нещо, възможно и допустимо е (макар и да нямаме обяснение как
така), той пък в този момент да е щастлив. И това да не е липса на съпричастност към
нашата "драма", а просто един от редките моменти на неговите прояви на признаци на
"хомо сапиенс". Обратната ситуация е валидна със същата сила.
Затова, мили дами, да приемем тази аксиома и да не се опитваме да я анализираме :)))
П.П. Приемам коментари и несъгласия от женската аудитория предимно, пък и от
мъжката, ако нещо греша :)))

Нещо банално и много шеговито по темата

Перфектният ден на един мъж:
06.00 Будилникът звъни.
06.15 Свирка.
06.30 Мощно и задоволително сутрешно сране. Четене на спорта и последната страница на
вестника.
07.00 Закуска: пържола и яйца, кафе и тост, приготвени от гола прислужница.
07.30 Лимузината пристига
07.45 1-2 малцови уискита по пътя към летището.
08.00 Полет в частен самолет. Свирка от стюардесата.
09.30 Лимузина с шофьор. Благи тръпки от холандска трева.
09.45 Голф с Робърт де Ниро и Пъф Деди
11.45 Обяд: Fast food, 3 бири, бутилка Дом Периньон.
12.15 Свирка.
12.30 Малко баскет. Игра на вързано с Джордан и Леброн. Победа след забивка през Майкъл.
02.15 1-2 уискита в лимузината по път към летището.
02.30 Полет към Монте Карло.
03.30 Следобеден излет в морето. Риболов. Всички придружителки са голи.
05.00 Полет към къщи. Масаж от Анджелина Джоли.
06.45 Сране, душ, бръснене…
07.00 Новините по тв: Майкъл Джексън екзекутиран, Царя заминава за Мадрид (и няма да се
връща повече), Марихуаната, Кокаина и белите робини са легализирани.
07.30 Вечеря: Омари за предястие, Дом Периньон (реколта 1953), голяма сочна пържола,
сладолед сервиран върху голите цици на Памела.
09.00 Коняк и кубинска пура пред телевизора. България бие Англия с 4:0.
09.30 Секс с 3 жени (всичките и с лесбийски наклонности).
11.00 Масаж. Вкусна пица и студена бира в джакузито.
11.30 Свирка за лека нощ.
11.45 Сам в леглото.
11.50 10 секундна пръдня, която сменя 4 пъти звученето, разтърсва прозореца и кара кучето
да излезе от стаята.
Перфектният ден на една жена:
08.15 Събуждане с гушкане и целуване
08.30 Кантара показва 2кг по-малко от вчера
08.45 Закуска в леглото: Фреш и кроасан. Отваряне на подаръци - скъпо бижу, внимателно
избрано от галантен обожател.
09.15 Гореща вана с благоуханни масла
10.00 Малко гимнастика във фитнеса с красив и забавен личен треньор.
10.30 Маска за лице, маникюр, педикюр, миене на косата, балсам, сешоар.
12.00 Обяд с най-добрата приятелка в модно заведение.
12.45 Случайна среща с бившата приятелка на партньра - надебеляла е с 7 кг.
01.00 По магазините с приятелки и неограничен кредит.
03.00 Следобеден сън.
04.00 Пристига огромен букет рози от таен обожател.
04.15 Малко стречинг в фитнеса, следван от масаж от млад симпатичен здравеняк, които
твърди, че не е масажирал толкова перфектно тяло.
05.30 Пробване на скъпи дизайнерски дрехи пред огледалото.
07.30 Вечеря на свещи, танци със завързани очи, комплименти.
10.00 Горещ душ (сама).
10:50 Занасяне на ръце до токущо оправеното и изгладено легло.
11.00 Гушкане.
11.15 Сладък сън в неговите силни ръце.
източник: http://valsodar.blog.bg/lichni-dnevnici ... eni.327552

Наръчник за мъже
Настоящият научен анализ има за цел да изясни основните моменти от крехката душевност
на по-красивата половина от човечеството. От друга страна – има скромни претенции да
допринесе поне малко за стимулиране на също така крехката и не дотам изявена способност
на по-„важната” (е, ние си знаем защо са кавичките, но се надявам толерантността ми да бъде
оценена по достойнство) половина от човечеството, да анализира и извлича ценната
информация от научните факти.
Защо информацията е важна, ще разберете след края на анализа, но основната
причина е, че ако се напънат да я запомнят и приложат на практика, животът на „по-важната”
половина от човечеството ще стане несравнимо по-лесен. Та, за вас го правя, уважаеми
господа, защото съм сериозно загрижена за вашия душевен, физически и всякакъв друг
комфорт. Така де, нали стана ясно, че основната роля на жената е да се грижи за комфорта на
мъжа?!
И така, уважаеми господа, вадете лист и химикалка, спирайте мача и стига с тая
бира вече, защото трябва да се съсредоточите максимално! Максимално, казах! Ъъъ, така де,
ако обичате...! („По-кротко, Тотонче, по-кротко, че ако не ги погалиш с перце, нищичко няма
да запомнят! Ееей, тъпа уфсъ, не се научи, бе!”)
1. ЖЕНАТА Е КРЕХКО И РАНИМО СЪЗДАНИЕ
Сиреч, жената има нужда от вашето обожание и блеснал поглед НЕПРЕКЪСНАТО!
Под „блеснал”, за целите на настоящия анализ, следва да се разбира поглед, светещ
именно от обожание към любимото нежно създание и преливащ от желание да задоволи
всяко желание на същата. Не бива да се бърка с поглед, блеснал от количеството бира.
Неполучаването на необходимата доза обожание, обективирано с посочения по-горе
блеснал поглед, наранява посочената крехка душевност на жената и води до състояние,
вариращо от раздразнение до пълно умопомрачение и се проявява под различни форми, в
зависимост от странични фактори.
Затова, уважаеми господа, отделете известно количество от ценното си време и
потренирайте този поглед пред огледалото. Овладяването му ще ви спаси от доста сериозни
страдания!
2. ЖЕНАТА Е НЕЖНО СЪЗДАНИЕ
Сиреч, жената има нужда от редовна порция от вашата нежност, обективирана под
формата, поискана от жената и САМО, повтарям – САМО по времето, когато тя пожелае!
Под „нежност”, за целите на настоящия анализ, следва да се разбира вербална изява от
типа „гуш”, „цун, миличко”, „ммм, слънчице” и пр. подобни, обективирани с подходящите
действия, в подходящия, повтарям – в подходящия момент. Да не се бърка с „Уф, мноо ми
се ..е! Една бърза св...а, така, дали не мое ся?” и др. подобни.
И, уважаеми господа, не разбирам какъв е проблемът, ако в резултат на
продължителните тренировки на вербалните изблици на нежност, случайно се изпуснете на
някоя от онези ваши мъжки сбирки с нещо като „Айде, наздраве, милички и гуш от мен!”?
Ами толкова е мило! Онези ваши т.нар. „приятели” просто не са достигнали тази духовна
извисеност! Могат само да ви дишат праха с техните „Ае, наздраве, копеуе! Кога сме най-зле,
все така да сме!” и др. подобни неотиващи на извисения мъж като вас изрази!
3. ЖЕНАТА Е СУЕТНО СЪЗДАНИЕ
Сиреч, на първо място – жената се нуждае от вашата постоянна подкрепа,
осигуряваща и минимално необходимото за физическото оцеляване на всяка една жена –
фризьор, маникюр, педикюр, новите сандалки в "Мол"-а и др. подобни.
Подкрепата ви може да бъде обективирана, по ваш избор, под формата на кеш,
кредитна карта или по всякакъв друг касов или безкасов начин. Жената, водена от грижата за
вашето спокойствие, никога и по никакъв начин не ви налага някоя определена форма,
изборът е изцяло ваш!
От друга страна – за жената (във връзка с т.1) е изключително важно да получава
вашето възхищение относно резултатите от нейните усилия, под формата на „Миличко,
страхотна прическа! Боже, слънчице, толкова си красива! Я виж тука каква страхотна чанта,
миличко, знаеш ли как ще ти отива на новите ботушки?!” и др. подобни.
Подобно поведение, уважаеми господа, ще ви осигури пълен душевен комфорт и
разбирателство с вашата нежна половинка. Освен това, ще създаде у вас чувство на гордост,
от което очите ви ще се пълнят със сълзи от умиление всеки път, когато вашето слънчице
провокира завистливите мъжки погледи, вървейки под ръка или за ръка с вас.
4. ЖЕНАТА Е СОЦИАЛНО СЪЗДАНИЕ
Под тази точка ще разгледаме жената и нейните ПРИЯТЕЛКИ.
Уважаеми господа, отворете си ушите! Изключително, повтарям – изключително
важно за вас е да си осигурите благоволението на женския социален кръг около вашата
половинка. Постигането на тази цел изисква пълно отдаване от ваша страна. За целта, може
да започнете с акумулиране на задължителен набор от знания относно последните модни
тенденции, сезонните намаления, цените на парфюмите и всякакви козметични продукти,
последните новини от света на шоубизнеса и др. подобни. Основни източници: сп. „Блясък”,
„Плясък”, „Трясък”, „Космополитън” и др.
Ценното познание, което ще придобиете се нуждае от ежедневно поддържане и
опресняване, за да не изпаднете в неловката ситуация да сте назад с информацията. Това ще
ви осигури неодобрителни погледи и иронични усмивчици от страна на ПРИЯТЕЛКИТЕ,
което автоматично ще рефлектира върху вашия душевен мир, веднага след оставането ви
насаме с вашата нежна половинка.
5. ВАШАТА ЖЕНА НЕ Е ВАШАТА МАЙКА! (благодаря на sowhat)
Драги мъже, прибирайте си чорапите, пускайте капака на тоалетната чиния и
хвалете и най-загорелите манджи на жена си.
Така мирът в дома ви е осигурен.
Следва
П.П. Подобно на лицето, вдъхновило този анализ, приемам предложения за
допълнение и развитие! Надявам се да подходите с необходимата доза чувство за хумор и
самоирония от страна на женската аудитория! Сериозни и неодобрителни коментари за това
колко по-сериозно и дълбоко създание е жената, нямат място в този анализ!
Поздрави и хубав ден на всички!
източник: http://totoni.blog.bg/zabavlenie/2009/0 ... yje.327945

Unread postby karma » Thu Mar 08, 2012 2:30 pm

big-hug big-hug big-hug big-hug

Unread postby iva81 » Thu Mar 08, 2012 11:46 pm

N1 N1 N1 N1
Image
iva81
Site Admin

Unread postby galiateneva82 » Sun Mar 11, 2012 2:23 pm

Image
Ако един мъж не може да накара една жена да се усмихва, да се чувства щастлива и желана, значи или не я обича истински или не е никакъв Мъж !!!
galiateneva82
виден Муцофил

Unread postby Vanja » Sun Mar 11, 2012 7:08 pm

Нещо, което слушам от известно време по радиото и се кефя, че има и наши мотиви с аудио участието на "Мистерията на българските гласове". [girl_in_love.gif]

http://vbox7.com/play:789938b626

Image Image

Vanja

Unread postby galiateneva82 » Sun Mar 11, 2012 9:14 pm

Ванче парчето е ненормално party3girls http://www.youtube.com/watch?v=KsYTJDM6ups
Image
Ако един мъж не може да накара една жена да се усмихва, да се чувства щастлива и желана, значи или не я обича истински или не е никакъв Мъж !!!
galiateneva82
виден Муцофил

Unread postby karma » Mon Mar 12, 2012 4:18 pm

Взех си от кафето :coffee: на Ивчето от другата тема и тук ще си го изпия на фона на любима музика

http://vbox7.com/play:57b355ec

http://vbox7.com/play:458355cd88

http://www.vbox7.com/play:0dcc7bb4ce pcloud big-hug

Unread postby Vanja » Mon Mar 12, 2012 6:10 pm

Ето нещо от любимите ми парчета. Знаех си, че има нещо в този магнетичен Масари. [girl_in_love.gif] Истинско име: Сари Абауд
Дата на раждане: 10 декември 1980 година, в Бейрут, Ливан.

Източник

Image Image

Vanja

Unread postby xhippie » Mon Mar 12, 2012 8:18 pm

Vanja wrote:Нещо, което слушам от известно време по радиото и се кефя, че има и наши мотиви с аудио участието на "Мистерията на българските гласове".http://www.youtube.com/watch?v=8FbF18hD ... _embedded#!

малко инфо за изпълнителя и песента:
Jason Derülo / роден като Jason Joel Desrouleaux в Маями, Флорида на 21.09.1989г.
Първата си песен пише на 8г. Първоначално пише песни за други изпълнители, завършва музикалната и театрална академия в Ню Йорк. Той е певец-композитор, танцьор, хореограф и актьор. Има изяви и в театрални постановки. 2009г. издава дебютен сингъл, а през 11.2009 негова песен е хит №1 на БилбордХот100 класацията.
03.2010 влиза в челните класации във Великобритания и Ирландия, по-късно и в Австралия.
През 2010е номиниран за няколко награди на MTV в стил R&B, печели наградата "Тийнейджърски избор". През 2011 получава награда от BMI pop music awards, песента му "Replay" е в топ 50 най-слушани песни за годината.
Планува през 03.2012 грандиозно турне във Великобритания с шоу на стадион Уембли, но на 06.01.2012 при репетиция за турнето пада и чупи прешлен, в следствие всички концерти са отменени.
"Травмата ми се нарича "счупването на обесения", защото става въпрос за коста, която се пречупва, когато някой бива обесен. Чувствам се благословен, че съм още тук. 95% от хората с тази травма са или парализирани, или мъртви. Всяко нещо си има причина. Подобни травмиращи преживявания могат да променят живота ти към по-добро. Виждането ми за живота е много по-ясно вече. Не забравяйте какво наистина е важно. Животът е кратък, затова действайте днес, утре може да е прекалено късно”, пише във Facebook изпълнителят.

Третият сингъл на Джейсън Деруло - "Breathing" - от новия албум "Future History", който излезе на 27-ми септември 2011, е със семпъл от песента "Пиленце пее" в изпълнение на женския вокален ансамбъл „Мистерията на българските гласове".
Елементът от българската народна песен се чува още в първите секунди на новото парче и звученето му се засилва с кулминацията на песента, като се извисява над бързия, наситен, електронен ритъм, докато силният глас на Джейсън Деруло влиза в синхрон с уникалния семпъл.
"Breathing" не изневерява на денс стила на Джейсън Деруло, който присъства във всяка песен от новия албум, но в същото време парчето е с прочувствено и лично послание за загуба на близък човек или любов, които ни карат да изпитваме липса и мъка във всяка една секунда от деня и нощта.
По този начин самата динамична и танцувална музика създава усещането, че има надежда да се преборим с болката, дори когато се чувстваме най-тъжни и безпомощни.
Певецът споделя, че целият нов албум е много личен и песните в него са свързани с израстването му до по-зряла възраст през последната година.
Това си личи именно в парчета като предишния сингъл "It Girl" и настоящия "Breathing", които изпращат искрени и емоционални послания към слушателя и зрителя и в същото време биха накарали всекиго да стане от стола си и да танцува.
Image
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Thu Mar 15, 2012 9:18 pm

Да ви припомня още една песен от миналото лято, в която са използвани мотиви от народната песен "Ерген деда, червен деда" в изпълнение на формация "Мистерията на българските гласове" и направена от нашия румънски съсед Emil Lassaria

http://www.youtube.com/watch?v=4-rQ7YsG ... ure=relmfu

Unread postby karma » Tue Mar 20, 2012 2:49 am

Честита пролет! Да я посрещнем с музика и много настроение fl3

http://www.youtube.com/watch?v=Pf7TxzKV ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=rXBsPT06 ... =endscreen

Next

Return to КЛУБОВЕ

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest