{ WELCOME }

Change Message in welcome_header.html

Незабравима страст

Unread postby didoka45 » Sat Apr 21, 2012 11:44 am

Здравейте,най-върлите фенове на Мурат. За тази наша мечта,че някога ще имаме щастието да срещнем любимият на милиони фенове Мурат,дори и на сън не съм вярвала.А като се сбъдна,сега ми е като на сън. Записвах всичко на фотоапарата,които е и като камера,но много време отделих в началото докато Мурат говореше, След това батерията ми падна и изпуснах много интерерсни моменти,но все пак най-важните ги има на запис. Тинчето ги обработва и пуска в You Tube. ,Пожелавам Ви от сърце,заедно с Хипи да направите и Вие такава среща.
ImageImage А представяте ли си какво е изпитвала Туба,когато Мурат я е целува страстно,а когато я е притискал и докосвал.
Само бурка,защо се довлече,ето това не знам. Вярно,че беше доста кротка,ама си е навлек и такава ще си остане .В интерес на истината Мурат с нищо не показа,че тя е там.Може това да е решение на неговата пиярка,че като си знае каква стока е бурка,сигурно са и казали да стои мирно.
Надявам се Хипи да не ме убие. Ако искате още снимки,има ги в нашата тема,но мога и тук да Ви ги пусна.
didoka45
Регистриран

Unread postby iva81 » Sat Apr 21, 2012 11:52 am

Дидочка, много се радвам, че реши да пишеш и при нас и да пускате заедно с Лин, прекрасните кадри, които имате!
Благодаря ти! [236.gif]
Image
iva81
Site Admin

Unread postby Vanja » Sat Apr 21, 2012 11:53 am

didoka, винаги си добре дошла, пускай, джанъм. [prayer:]
"А как целуваааа!" kiss
[smeese.gif] Много ти се радвам, като те гледам. [ya-ya] [236.gif]

didoka45 wrote:Само бурка,защо се довлече,ето това не знам. Вярно,че беше доста кротка,ама си е навлек и такава ще си остане .В интерес на истината Мурат с нищо не показа,че тя е там.
Надявам се Хипи да не ме убие. Ако искате още снимки,има ги в нашата тема,но мога и тук да Ви ги пусна.

Дошла е да види с очите си любовта на българските фенки. [kangura_crazy.gif] Нали се коментираше, че е била и на снимачната площадка на "Аси". [e085.gif]
Тук никой никого не убива. Само се радваме на успехите на другите и се наслаждаваме на Муци. [iconmelek.gif] При вас стана малко сложничко. [dash3.gif]
Image Image

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Vanja
маман Еми - тъщата на къщата

Unread postby didoka45 » Sat Apr 21, 2012 12:58 pm

ImageImage

Поздрав от Мурат и мен за форума на Хипи и прекрасните момичета,които пишат тук! Само не ме убивайте заради Хипи.
didoka45
Регистриран

Unread postby iva81 » Sat Apr 21, 2012 1:24 pm

Дидоче, защо да те убиваме, напротив радваме ви се! [girl_in_love.gif]
Image
iva81
Site Admin

Unread postby galiateneva82 » Sat Apr 21, 2012 1:59 pm

На мене пък не ми прави впечатление че Буба е там , тя е винаги с него , такава си е просто - ревнива , ми то как няма гледай го само Image

Незнам аз ако съм на подобна среща ще припадна сигурно ще се моля той да ме свестява Image
Image
Ако един мъж не може да накара една жена да се усмихва, да се чувства щастлива и желана, значи или не я обича истински или не е никакъв Мъж !!!
galiateneva82
виден Муцофил

Unread postby Vanja » Sat Apr 21, 2012 2:06 pm

didoka, ама теб май най-много те прегръща и целува от всички. [gdance.gif] Усети той,че ти най-много цениш неговите целувки. kiss
Image Image

Vanja

Unread postby didoka45 » Sat Apr 21, 2012 2:14 pm

Image

Представяте ли си,когато съм гледала за N-ти път Аси,да съм си мислила,че ще дойде ден ,когато ще чакам Демир да ми дава автограф. По скоро шестица от Тотото ще получа,дори да не съм пуснала фиш,камо ли с Мурат да съм лице в лице А сега това е факт,колко и да не им се харесва на някой хора.За съжаление,доста ми се развали настроението от някой коментари,но и това ще мине.Нали така Ихсан успокояваше Аси,когато и убиха коня.
Да не Ви занимавам с глупости.Ако искате в нашата тема има много снимков материал,а и не само там.И Гьонул пуска снимки,нашите са по лични /т.е. ние сме гледали само нас с МУрат да се снимаме/.Влизате ли в нашата тема. Ако искате,взимаите от там снимки,ако ли искате и аз мога да Ви ги кача тук.
Last edited by didoka45 on Sat Apr 21, 2012 5:40 pm, edited 2 times in total.
didoka45
Регистриран

Unread postby didoka45 » Sat Apr 21, 2012 2:16 pm

Vanja wrote:didoka, ама теб май най-много те прегръща и целува от всички. [gdance.gif] Усети той,че ти най-много цениш неговите целувки. kiss

Аз малко първо сигнално действам. Когато го прегърнах за довиждане,това е една от прегрътките/гушкайми се в него,казах Ах,Демир,Демир.Дали ме е чул,не знам,но целувка по косата получих.
ImageImage Не мога да се нарадвам на тези гифчета.
didoka45
Регистриран

Unread postby didoka45 » Sat Apr 21, 2012 3:07 pm

Ето какво са направили хърватките за нас.Ето линк.Разгледайте,има доста снимки.
http://serija-asi.com/2012/04/17/muratf ... #more-4049
didoka45
Регистриран

Unread postby Vanja » Sat Apr 21, 2012 5:34 pm

Перла, спретнах ти две аватарчета, ако ти харесват - твои са. [kangura_crazy.gif]

Image Image
Image Image

Vanja

Unread postby iva81 » Sat Apr 21, 2012 5:38 pm

Ванюше, тенкю, но аз други си търся [236.gif] [236.gif] [236.gif] [236.gif]
Image
iva81
Site Admin

Unread postby iva81 » Sat Apr 21, 2012 9:19 pm

[nbounce.gif] [nbounce.gif] [nbounce.gif] Момичета,
Преди малко в официалната фейсбук страница на Мурат Йълдъръм бе публикуван пост (естествено непотвърден), че Мурат и Бурчин се развеждат. Мурат започва да живее в Етилер (квартал на Истанбул). А тъй като майката на Бурчин е болна - тя и семейството й се грижат за нея.

Непотвърдено е, някакъв си потребител го е публикувал. Ако утре турската преса гръмне или пък ако въпросния пост не бъде изтрит от стената, която се приема като негова лична - значи е истина...
Image
iva81
Site Admin

Unread postby galiateneva82 » Sat Apr 21, 2012 10:08 pm

Дали е вярно това [think.gif] точно сега сериалът е набрал такава популярност .Други подобни писания имало ли е за тях , ама в пресата имам предвид.
Image
Ако един мъж не може да накара една жена да се усмихва, да се чувства щастлива и желана, значи или не я обича истински или не е никакъв Мъж !!!
galiateneva82
виден Муцофил

Unread postby iva81 » Sat Apr 21, 2012 10:12 pm

Не, в пресата още няма нищо. Нито изявление от някои от двамата, но щом има дим, значи има и огън.
Споко, джанъм, сериала ще си продължи. И на срещата е казал, че залага много на този сериал.
Така, че другото е по-интересно!!!

Но преди малко на същата страница се появи нещо, като потвърждение (отново неофициално). Ще се види, ако не се види, ще се чуе
Image
iva81
Site Admin

Unread postby galiateneva82 » Sat Apr 21, 2012 10:16 pm

Абе незнам каза че е готов да става баща, по-рано че е измислил и име , ама дали е имал предвид Буба за майка на децата му [smeese.gif]

Наскоро много пишеха за развода на Седеф Авджъ и Къванч Касабалъ ама са заедно още
Last edited by galiateneva82 on Sat Apr 21, 2012 10:19 pm, edited 1 time in total.
Image
galiateneva82
виден Муцофил

Unread postby iva81 » Sat Apr 21, 2012 10:18 pm

Къз, тука май, май....хади да не говоря през главата си, ама май-май...
Image
iva81
Site Admin

Unread postby Vanja » Sun Apr 22, 2012 5:19 am

[uhu] Добро утро!

Image

pearl wrote: но щом има дим, значи има и огън.

pearl wrote: [nbounce.gif] [nbounce.gif] [nbounce.gif] Момичета,
Преди малко в официалната фейсбук страница на Мурат Йълдъръм бе публикуван пост (естествено непотвърден), че Мурат и Бурчин се развеждат. Мурат започва да живее в Етилер (квартал на Истанбул). А тъй като майката на Бурчин е болна - тя и семейството й се грижат за нея.

Непотвърдено е, някакъв си потребител го е публикувал. Ако утре турската преса гръмне или пък ако въпросния пост не бъде изтрит от стената, която се приема като негова лична - значи е истина...

Направо загубих ума и дума. [no-no.gif] Не, че го искам, но ми е като гръм от ясно небе. [fly1.gif]
Това ще да е дело на Хипи. [smeese.gif] Уж отиде да провери нощния живот в Истанбул, да си купи списанието, а то виж какво стана. [confused00]68
Image Да си идва по-скоро и да разказва.
Image

Пожелавам ви хубав почивен ден с много хубави новини.
sun :yes-no:
Image Image

Vanja

Unread postby iva81 » Sun Apr 22, 2012 11:06 am

Добро утро!

Ванюше, права си!!! За всичко друго й разписахме пътния лист, ама нашето моме, нал` си е отракано, явно кат` са й подали пръст и тя е отхапала ръката [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] Но чак пък да развежда народа, ауууууууууууу тя била много опасна бре...Да си идва по-бързо и да разказва, какви ги е надробила [crazy.gif]

П.С. На страницата драмите продължават, а никой нищо не трие. Арабките са полудели. Вие се като на умряло и едва ли не - край, свършека на света доде с един развод. Ама какво и аз се учудвам, те имат по-различно разбиране за живота...Явно някои си ги кефи да си ходят с по 2 номера по-големи обуща, да родят 22 деца, но да си имат мъж, а ние тука те, уж в белио свет сме го ударили на разврат... Всеки си живее според разбиранията...

"Ben Murat boşanmış ise çok üzgün olduğu ve burcin olurdu
Evlilik sonsuza kadar sürecek gereken bir şeydir
evlilik mola onu ne olursa olsun iyi bir adam olmadığı anlamına gelir ise
evlilik Tanrı'nın bir armağanıdır çünkü
evlilik kırmak edenler güçlü ve dürüst bir adam demek istemedim
yine tek şey uradices yapıyorsa"
- това е написаното във фейса, поствам го само защото Хип като се прибере, може да го препрати на Чичек, да преведе...
Image
iva81
Site Admin

Unread postby Vanja » Sun Apr 22, 2012 11:52 am

Я да пусна една "емблема на Мерцедес", че момчето подкара пак джипа. Може пък и да привлечем рекламното лице на фирмата. [smeese.gif]

Image
Image Image

Vanja

PreviousNext

Return to Магията на филма "ASI"

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest