{ WELCOME }

Change Message in welcome_header.html

Незабравима страст

Unread postby xhippie » Thu Oct 31, 2013 8:32 am

Image
не може да мине Хелуин без главната вещица [crazy.gif] Image
чака ме интервюто й в ноемврийският брой на Marie Claire
http://gecce.com/magazin/haber/burcin-t ... e-biraktik
http://www.medyaninsultanlari.com/magaz ... ciklamalar
Image

интервюто на англ http://izleyiciplatformu.com/haber_deta ... aberID=548
Image

Ихсан гази кокошка Image [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF]
ImageСВЕТЪТ Е ГОЛЯМ И ЩАСТИЕ ДЕБНЕ ОТВСЯКЪДЕ!
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Fri Nov 01, 2013 7:32 am

Image
закуска Image
Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой – да те прикове към кръста.
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby Vanja » Sat Nov 02, 2013 6:40 am

[uhu] Добро утро!
Тези дни студентите се събудиха, а аз заспах. [f205c7259ed599b7b20bc2a63d8780c2.gif] Проспах всички празници, но днес ще си сложа и моята тиква. [kz9se9.gif]
Image
Днес е Арахангелова задушница. Да си спомним за тези, които не са между нас, но са в сърцата и душите ни. [cdb3f84874e6e716fb235bfc74ea2d5c.gif]
Пожелавам ви приятен почивен ден. [smileys-kisses-067969.gif]
Image
Image Image

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Vanja
маман Еми - тъщата на къщата

Unread postby xhippie » Sat Nov 02, 2013 7:25 am

Добро утро, Ванче, много хубаво си се настанила на тиквата [smeese.gif]
ето и една трапеза за всички ImageImage [image001.gif]
аз съм отново в плен на АСИ [iconmelek.gif]

Днес е Световния ден на мъжа. Той традиционно се чества в първата събота на ноември.

Празникът е въведен по идея на бившия президент на Русия Михаил Горбачов, която е подкрепена от службата на ООН във Виена, както и няколко други международни организации.

За първи път денят е бил отбелязан през 2000 година.

Тогава по идея на Горбачов е създаден и приз – копие на „Мислителят” на Роден, който е бил даван на доказали се мъже в няколко сфери на живота – икономика, бизнес, политика, изкуство и пр. Наградата се е раздавала до 2006 година.

За първи път и България ще се присъедини към страните, в които се отбелязва Световния ден на мъжете. Тази вечер инициатори организират парти, по повод празника, което ще се проведе в популярното варненско нощно заведение "Диско"-то. За всички мъже са подготвени множество изненади. Организаторите, все пак, припомнят, че най-големия подарък, който радва мъжете, е вниманието, което получават от жените.

Любопитно е, че освен Световен има и Международен ден на мъжете,

който се отбелязва всяка година от 1999 насам на 19 ноември единствено в Тринидад и Тобаго, САЩ, Великобритания, Ямайка, Австралия, Индия, Сингапур, Малта и ЮАР.

Image
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Sat Nov 02, 2013 6:01 pm

xhippie
Скромна и невинна

Unread postby Vanja » Sun Nov 03, 2013 6:31 am

[uhu] Добро утро!
Дойде и нашият ред - по Диема Фемили тръгна класацията за свекърва и тъща. [smeese.gif] Не са ни видели нас, иначе веднага щяхме да вземем приза. N1
Само се чудя как можаха да не включат най-добрата тъща. [think.gif]
ImageImage
А сега да пийнем по кафенце [817284.gif]
Image
и да се отдадем на почивния ден. [4b0f2abe33724e46.gif]
Image
Image Image

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Vanja
маман Еми - тъщата на къщата

Unread postby xhippie » Sun Nov 03, 2013 7:34 am

Добро да е утрото [184753.gif]
Image

вярно тъпа класация,
аз освен Шахнур ханъм другите не ги познавам, но само като ги гледам не могат да стъпят на малкият й пръст за свекърва [smeese.gif]
Imageгорката Нериман, отново е пренебрегната [490.gif] Image

а представяте ли си ги двете заедно [28326_842.GIF]
ImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Sun Nov 03, 2013 4:42 pm

Интервю на Пелин Акил за Сускунлар и колко е върха да играе с Мурат
http://www.mbc.net/ar/programs/extra-tu ... ml#comment
I enjoyed acting with Murat Yildirim
Interview by : Extra Turkey show
Translated to English by : Murat Yıldırım International Fan Club
Suskunlar in his second season and approached emotionally to Murat Yildirim as the story requires Now let's know more on Pelin Akil
The announcer: you have previous experience with Murat Yildirim Tell us more about this experience
Pelin: I think that Murat Yildirim is loved by everyone and acting with him is great pleasure and Here I am working with him in the season 2 of Suskunlar ... I do not know this is what you will see and It seems that the series is displayed ...But there is a difficulty in joining the group late.. because the members of the group have felt the intimacy between them ... even the series group ere like brothers and sisters .. And they are also in real .. at first I felt afraid to get used to with this group .. and I wondered how will they treat me .. Big Actors like Murat Yildirim .. are unique professionally and at the same time they are wonderful people .. they hugged me in their group and we are now like brothers and sisters and we were filming scenes in a wonderful mood .... working with him was wonderful and I hope to work again with Murat Yildirim...

и малко мода и цени от сериалите, кой и с какво се облича и колко струва
http://www.dizilerdekimnegiymis.blogspot.com/

ImageImage [iconmelek.gif]ImageImageи един урок как се дава първа помощ [smeese.gif] Image
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Mon Nov 04, 2013 1:40 am

Хипи цял ден го до докарваш до провокации - като си почнала от Стрина, през Пелинката , та го докара до тоалетите на Бубето. [crazy.gif] Добре че вкара малко красота и усмивки с новите снимчици на Муци, че да се усмиря малко. [gdance.gif] Но въпреки всичко ще си кажа какви мисли се породиха в главата ми. [kz2vx9.gif]
Ммм дааа, да започна от интервюто на Нурга/Яса [strina.gif] е как бе джанъм ще кажеш че:
„Любовните сцени често ли се презаписват?
- Никоя сцена не би трябвало да се повтаря 10 пъти. Може да има различни версии. Но обичам, когато режисьора каже "Много хубаво... Нека да го снимаме отново!". Ако е било хубаво, защо да се снима отново? Да, положителната енергия трябва да се усети от зрителите, но аз мога да предада това само веднъж или два пъти, на повече не съм способна.
Ами ако не искаш да целунеш мъжа, който стои пред теб?
- Мъжа какво общо има с това! Вие може да се целувате със стена. Едно и също е! Стоиш до камерата и говориш, не говориш с мъжа наистина. Просто е направено да изглеждат по този начин. Затова всичко е добро.”
[947811.gif] Тц, тц, тц пък аз си чудех защо не можа да ме убедиш с играта си в ЛиН, че Саваш е мъжа на живота и мечтите ти, както и ти за него. [Connie_pull-pigtails.gif] Не така, ще разочароваш многобройните си фенки, дето в твое лице виждат образец на разглезена съпруга от грижовен съпруг. Толкова пъти се опитах да почувствам безмерната любов, която пресъздадохте с Мурат… и всеки път очаквах да потрепне я някое мускулче от вълнение, я пеперуди да захвърчат в стомаха ми, но не би, не се получи. Е сега вече знам отговора – ти не можеш да предадеш повече от два пъти енергия, а тя до мен не е достигнала. Дано в новата роля намериш амплоато си, защото аз и още пет пъти да изгледам ЛиН все ще се чудя кое в него беше водещото - любовта или наказанието, и кое аджеба беше по-важно да гледаме проблем, който наистина е сериозен и важен, или измислената и несъществуваща любов в днешно време. Та успех и дано не срещаш стени! [dash3.gif]
Пелинката/Нисан таз хищна дама, поне така ни я представиха в Безмълвните и тя имала притеснения как ще се сработи с екипа, в частност с Мурат. [question.gif] Чудя се какви притеснения като ще играе с Муци. Тя не го ли е гледала в другите му филми да види колко е добър и как партньорките му попаднали в плен на неговия чар забравят за притесненията си. Опита и тя от целувките на Муци, че и пак иска да работи с него. [3494584f.gif] Ми то и ние искаме, ама никой не ни е открил още – много фенки, много нещо, но… ще доди и нашия ред.
И може да я споменавам последна, но Бубето/Дениз е номер едно. N1 Колкото и модно да я обличат като го правят с неподходящи за нея тоалети и макиаж е не може да я направят принцеса. И модните дизайнери май си правят шеги понякога със своите творения. [70574.gif] Гледам я във филма Милост и все очаквам да ме изненада с играта си, но уви, това не се случва. Дори хубавите тоалети с които я обличат не могат да скрият посредствената и игра, но аз вече не и се сърдя, щот тя толкова си може. Не е напреднала в кариерата си, то затова и играе все поддържащи роли. bad_comp
Един колаж Хипи е пропуснала да турне, но аз не мога да го пропусна, щото породи у мен едни такива… дълбоки чувства и мисли, та и тях да споделя. Надписа на колажа гласи:
„Какво чудо, ти и аз обгърнати от едно гнездо,
какво чудо, ти и аз това е една любов,
един любовник, един огън,
в този и в следващия свят в екстаз безкрай…”
Image
Не мога да подмина това творение на сюрреалистичното изкуство.
Авторката, в случая арабката Фатма ме предизвиква да направя тълкуване на творбата и.
И така какво виждам аз в този колаж.
Никакво чудо, винаги ти и аз,
единият в анфас, другият в захлас…
Не гледаш в мойта лебедова шия
и зорлем в теб не мога да се скрия…
Аз скърших свойта талия кръшна
и исках леко тебе да те тръшна…
Уви, това е невъзможно…
Железен си разбрах, не мога…
ще те преследвам чак до…
Краят на разбора е отворен, така, както го изисква изкуство, т.е. всеки има право на собствено тълкуване според възникналите образи у него…
Хади, стана време да се оттеглям в страната на сънищата и мечтите, където Аси и Демир отдавна са се научили как се дава първа помощ… [824952.gif]
Image
[weather2.gif] Image [bedtime2.gif]

Unread postby xhippie » Mon Nov 04, 2013 7:25 am

Добро утро в поредния понеделник [107.gif]
Image
видно от описанието на Карма е че по-подходящи от нас за Муци няма,
така че да отиваме на кастинг, за да започне снимките за новия филм,
защото явно нас чака [gdance.gif]
така че раздавам по едно конче -вихрогонче и да отпрашваме
Imageуспешна седмица, момичета Image
връщам се да се допълня, че Муци ми изглежда поналят, харесва ми така, имам слабост към пупата му [f205c7259ed599b7b20bc2a63d8780c2.gif]
пу-пу да не му е уроки, пооправил се е както казваше баба ми [smeese.gif]
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Mon Nov 04, 2013 10:33 am

изпихте ли кафето, да ви поднеса една изненада,
а тя е интервюто на Бурчин, може би трябва да го сложа в темата на Мерхамет,
но го слагам тук, за да ни е подръка в случай че има коментари по него
направих си този труд, за да опознаем по-добре избраницата на сърцето на нашият Муци

Жена, която е на снимачната пощадка от четиригодишна възраст, която смята, че най-лудата постъпка, направена от любов, е бракът й, която смята, че идеалният начин на живот е "простотата", която отговаря на въпросите с бързи, комични реплики, която знае, че дребните жени също са привлекателни.... Едно интервю с Бурчин Терзиоглу, която отдели от времето си на снимачната площадка на сериала "Мерхамет", за да разговаря с нас за живота, брака и спомените си.
АКТЬОРСКАТА ИЗЯВА
"Докато стоях пред една витрина, към мен се приближи един продуцент, който каза "толкова си хубава, с такъв изразителен поглед, ще те направя звезда". Този ден промени живота ми завинаги! Всички от семейството бяха ангажирани с това. Баща ми започна да ме води на сцената на четиригодишна възраст. Първият спомен от актьорската ми изява беше как седя в нечий скут, като влизам от една врата и излизам от друга. Искрата, пламнала в онзи момент, продължава да гори у мен и до днес. Сцената е мястото, където се чувствам най-добре. Не избирам професионалните си контакти въз основа на секса. Най-важното е стремежът да работиш с уважение и разбирателство. Дали съм способна на всичко за една роля? Не бих скочила от третия етаж, нито бих хванала кабел с голи ръце. Най-важното е доверието. Да бъдеш естествен, като се придържаш към сценария, е нещо, което трябва да се обсъжда. Досега в сериалите всичко беше толкова ограничено. Сега, в този сериал, Тюркан Сорай ще приложи нови правила. Макар че по новините показват неща, заснети от охранителната камера, като майка с дете, прегазени от автобус, сега в сериала всяка капка кръв е камуфлаж. Естествено, не трябва да забравяме едно нещо – в тази страна сериалите се гледат повече и от новините. Що се отнася до киното, вярвам в сюжета, той трябва да бъде такъв, че да ме накара да повярвам в него, да отразява действителността, а не да бъде комерсиален, да се стреми да задоволи егото на режисьора, това би могло да означава сваляне на границите. Никога не съм била запален зрител на сериалите, освен "Езел".... Нужно ли е един артист да гледа други сериали, не съм убедена. Обикновено гледам първите няколко епизода от даден сериал от любопитство. Аз съм от гилдията и в сериала може да играят мои приятели или членове на екипа".
МЕРХАМЕТ
"Включването в актьорския състав на даден сериал обикновено става по следния начин; изпращат ти сценария да го прочетеш и ако той ти хареса и желаеш да участваш, се срещате и обсъждате образа. Ако постигнете споразумение, получаваш зелена светина. Така се получи и в този случай. И романът, и сценарият бяха прекрасни. Мислейки със задоволство за всичко, което биха могли да създадат Гюл Огуз и Чагатай Тосун, нямаше начин да не поискам да се включа в проекта. Героинята, която играя, се казва Дениз; тя е загубила родителите си в много млада възраст, единствената й жива роднина е сестра й, тя никога не е имала финансови проблеми. Свободна, щура, смела, тя е точно такава, каквато изглежда – сърдечна и пряма.... Малко луда и необуздана, но с добро сърце и много добронамерена. Във всяка роля проявяваш различна страна от характера си. Това, което си видял, чул, преживял, прочел, всичко се натрупва незабелязано в теб. Като актьор търсиш тези неща, за да влезеш в образа и да създадеш нова личност. Освен това, Дениз събуди чувства в мен. Обичам Дениз, когато я играя се чувствам свободна и удобно. Ние прекарваме толкова много време на сцената. Всяка седмица се стараем да спазим срока за заснемането на пълнометражен игрален филм, а това изисква доста работа, но по време на снимките ние също така се забавляваме. В ранните сутрешни часове, когато пристигнем на снимачната площадка, още от самото начало пускаме музика и започваме да подскачаме. Ние се забавляваме много с Огуз. Имаме страхотен технически екип. Между всички нас цари уважение. Един щастлив екип с щастливи актьори на сцената. В паузите между снимките винаги има музика, много кафе и, за съжаление, много храна. Да, по време на закуската си мислим какво ще има за обяд. Ние работим усилено и изразходваме много енергия в работата."
СЕРИАЛЪТ
"Какво привлича зрителя в един сериал, наистина не мога да кажа, всъщност, загубила съм представа за това. Епизод, за който съм смятала, че не струва, може да се окаже епизод петдесет и втори; а епизод, за който съм казала, че е хубав, че ще има успех, бива анулиран. Вече не издържам. Сценарият, ръководството, актьорите, музиката, осветлението, всичко трябва да бъде в съзвучие. А най-важното е искреността, да изглеждаш естествен. Разбира се, важно е и каналът да излъчва програмата в предвидения ден и час. Що се отнася до моя сериал, ако не съм на снимачната площадка, ще се постарая да го гледам. Това е много важно, защото наблюдавам това, което съм направила, и това, което не съм направила, и откривам как да се поправя."
ЛЮБОВТА
"Любовта идва отнякъде извън нас. Любовта прекъсва връзките с външния свят и фокусира всичко върху един човек, без никакви сметки – мислиш и се отдаваш на този човек на 100%. Няма граници за логиката в любовта. Най-голямата лудост, която съм правила досега в името на любовта, е да се оженя. За да има любов, чакаш ли правилния човек, според кого? Първо се влюбваш, като казваш, че това е правилният човек, после го разлюбваш и чувствата ти за правилно и неправилно се объркват. Този не беше правилният човек, има добри хора.... милосърдни, лоялни, внасящи хармония, разбрани... всичко друго е лъжа!"
МУРАТ
"Мурат и аз се срещнахме на снимачната площадка. Знам че това е много лаконичен отговор, но ние предпочитаме да не излагаме на показ личния си живот. Ние не полагаме допълнителни усилия, за да правим това. И двамата сме домошари. Зад вратата на дома ни животът ни е много спокоен. Ние се наслаждаваме на удобния живот извън прожекторите и клюките. Предпочитам публиката да ме разпознава заради работата, която върша. Да си женен за човек със същата професия има както своите плюсове, така и своите минуси. Когато партньорът ти разбира къде и в какви условия работиш, това улеснява нещата. Освен това е факт, че ако съпругът ти е артист и приятелите ти също са артисти, когато се съберете е естествено да си говорите за сцената. Разбира се, след като сме женени с Мурат, бихме искали един ден да имаме и дете. Но, сме решили да не бързаме с това и да го оставим на съдбата. Нека просто да кажем, че всичко е наред."
БРАКЪТ
"Вземете двама души, родени от различни родители, произхождащи от различна среда, отгледани с различни навици, имащи различни вкусове и различни гледни точки... поставете ги в една къща и им кажете да живеят заедно. Това може да се случи само, ако има уважение, любов и разбиране към другия. В противен случай женитбата вече не е нещо логично. Но когато се прибираш у дома и имаш рамо, на което да положиш главата си, човек, който да бъде до теб в най-тежките ти дни, при най-трудните обстоятелства, и да продължаваш да се чувстващ удобно в крепостта – това прави и двамата по-силни."
ЖИВОТЪТ
"В кой период от живота си се намирам сега? Наистина си мисля за това от време на време. Чувствам се изморена и малко сърдита, но съм много по-силна, много по-издръжлива и не толкова ранима. Получавам много любов от хората около себе си и аз им давам много любов. Аз съм това, което съм. Наясно съм със себе си. Чувствам се добре.... но ако мислим, че животът, който живеем, ни принадлежи, това е началото на заблудата. Даден ни е път и ние вървим по този път, от време на време се отклоняваме от него, но можем да използваме само това, което ни е дадено. Красотата на живота се състои в това да можеш да оценяващ всяко нещо обективно. За някои това е да дадеш вода на някое животно и да видиш благодарността в очите му, за други това е топлото докосване на нечия ръка до твоята. Бих искала да можехме да знаем нашата цел в живота и да бяхме в състояние да живеем живота си, стремейки се да постигнем тази цел, и да познаем вътрешното великолепие на този покой. Най-прекрасните неща, които са се случили в живота ми досега са: да живея в Антакя в планинска хижа с мъжа, когото обичам, с моето семейство, с моите кучета, с моя кон, със звуците на южния бриз и да чета философски книги с месеци. Какво се е променило при мен; Мисля, че вече не се доверявам така лесно на хората. Някои обстоятелства и хора ни учат да бъдем по-предпазливи. По-трудно се отказвам. Обикновено съм дискретен човек. Ако питате дали съм имала много разочарования в живота си, със сигурност.... но, идва момент, в който спираш да мечтаеш, защото смяташ че мечтата може да бъде разбита. Тогава си даваш сметка, че не можеш да престанеш да мечтаеш, защото когато човек спре да мечтае, той умира. По тази причина аз престанах да се страхувам и установих, че човек трябва да се отнася зряло към разбитите си мечти. Това, от което се страхувам най-много, е да не бъде разбрана погрешно, това наистина ме безпокои, Не мога да спя, когато това се случи. Страхувам се от лошата съдба. Освен това вярвам в съдбата – каквото е писано да се случи, ще се случи."
ПРИЯТЕЛСТВОТО
"Ако истински съм приела някого в кръга на приятелите си, това значи, че и двамата сме преминали всички изпитания на приятелството и аз съм винаги искрена, без задни мисли, мога и да плача, и да се смея с този човек.... В началото аз съм много добър слушател. Умея да пазя тайна, Може да ми се има доверие. Не бип искала приятелите ми да загубят доверие в мен. Ако някой, когото срещам за първи път, се обърне към мен като към актрисата Бурчин и ако продължи разговора в тази посока, следващият път този човек ще трябва добре да си помисли, като се запита: Не сме ли се срещали някога. Ho, ако той иска просто да се сприятели с Бурчин, тогава аз му показвам цялото си уважение и приятелско отношение."
МОДАТА
"Това нещо, наречено мода, ни е наложено по определен начин. Например, тази година, ако се загледате в няколко витрини, ще видите, че те подсъзнателно ни внушават идеята за шотландското каре. Когато нося някоя дреха, трябва да се чувствам свободно и ако тя изглежда добре, значи тази мода ми харесва. Най-много харесвам стила на 60-те години както в облеклото, така и в мебелировката, мисля, че в тази епоха намирам по-лесно това, което харесвам. Що се отнася до съвременните дизайнери, харесвам Майкъл Корс, Марк Джейкъбс, Стела Маккартни, Джими Чу, Сен Лоран и Ели Сааб. Дали стилът ми се е променил с времето? Мисля, че съвсем малко. Ежедневното ми облекло обикновено е най-удобното. Например, днес на снимачната площадка целия ден бях на токчета и това продължава пет дни в седмицата по дванадесет часа всеки ден. Така че, когато не работя, предпочитам да стоя боса и по пижама. В момента не харесвам и равните подметки. Мисля, че не ми стоят добре. Що се отнася до красотата.... в ежедневието не използвам много грим. Давам повече почивка на кожата си. Мисля, че е много важно да знаеш кога какъв вид грим да използваш в зависимост от възрастта. Не използвам за лицето си нищо, освен хидратиращ крем и никога не си лягам с грим. Това е защото по време на снимки прекарвам дълги часове гримирана. Предпочитам да използвам органичен грим, който не съдържа алкохол. Освен това, ще призная че понякога слагам бучки лед с белтък от яйце на лицето си, особено сутрин, когато ми предстои цял ден на снимачната площадка. Женствеността и красотата са много чувствителна тема. Самочувствието е много важно за една жена. То личи в походката, в погледа, в усмивката й. Жената е или умна, елегантна, модерна, силна, практична и трудолюбива, или нищо от горните, но когато става въпрос за хубост, тя е винаги малко слаба."
ВРЪЗКИТЕ
"Да бъдеш по-силният от двамата в една връзка не винаги е задължение на мъжа, защото понякога това може да породи конфликти. Силата е изключително важна за човека. Желанието да бъдеш по-силният може да навреди на връзката. Сравнявайки мъжа и жената, се опитвам да си обясня защо след като двамата имат еднакъв принос, понякога те смятат, че имат право да усложняват живота и че жената винаги е длъжна да отстъпва. Ако има някакъв начин да се балансира това положение, бих се радвала да ви го предложа. Не мога да използвам големи думи, опитвайки се да ви помогна в тази деликатна сигуация. Съжалявам.... независимо от това как се опитвам да променя моята половинка в определени ситуации, ако ме питате дали имам успех, за съжаление отговорът е отрицателен. На практика всички жени, без да е твърде явно, се опитват да правят това при различни поводи. Но, аз съм сигурна, че няма да се намери нито една, която да е постигнала точно това, което търси. Каквито и усилия да полагаш, този човек е личност, която не подлежи на промяна. Днес, обаче, нещо липсва във връзките. В сравнение с миналото е по-лесно да намериш това, което търсиш, и също така е много по-лесно да го изгубиш. Нито щастието, нито тъгата продължават дълго. Стремежът към свобода надделява над стремежа към цялост. Еготата са в постоянна битка помежду си ."
ИСТАНБУЛ
Родена съм в Истанбул.... Пътувам насам-натам и се връщам за малко. Когато погледна надолу от моста, гледката е изумителна, омагьосваща и ме кара да се усмихвам. Чувствам се зашеметена от красотата на Босфора. Сега мога да правя това по-често, когато се намирам в уличното движение. При звука на включените клаксони магията изчезва и това е вбесяващо. Искам там да живеят по-малко хора, да има повече изкуство и повече свобода, улиците да се павирани по-добре, това би бил градът Истанбул. Респектиращ исторически град, защитаващ историческите си сгради, с по-малко от тези грозни стъклени конструкции. Този град е действал като магнит за много поети, служил е за вдъхновение на фотографи и художници. При това темпо нашите деца ще се загубят в тълпата и мръсотията на града и ще търсят вдъхновение на други места. Жалко.... И все пак, ако можех да променя едно нещо в града, това би било уличното движение. Казано накратко, едновременно обичаш този град и се отвращаваш от него, но това не е заради мръсотията, скалите, дърветата или водата, а заради хората. Понякога по тази причина съм си мислила да отида да живея в друга страна."
ДЕТСТВОТО
"Най-яркият ми спомен от детството са ръцете на майка ми, които винаги миришеха на портокал. Макар да бях твърде малка за театър, защото не можех да видя сцената седнала, ми подлагаха навити на руло палта и така можех да гледам всички пиеси, озаглавени „Кабарето на щрауса“ ("Deve Kuşu Kabare"). Също и спомена за това как се научих да тупкам с топка по покритите със ситна прах пътища. Денят, в който ми отрязаха косата по модата, известна тогава като Сезен Аксу, тъй като бях хванала въшки и, разбира се, реакцията на моите родители, които почти припаднаха, когато видяха въшките. Има и много, много други. Има много неща, които пропускам.... когато бях в основното училище, връщайки се от ваканция, завиждах на онези, които можеха да напишат, че са били на село през лятото. Онези, които можеха да отидат при своя дядо и да берат плодове от дърветата, които можеха да играят със селскостопанските животни, и които обясняваха как миришат животинските изпражнения. Не мога да Ви обясня израза на лицето си, когато на 22-годишна възраст имах възможност да бера череши от едно дърво. Това са нещата, за които мечтаех в детството си. Моето детство премина в града, сред блоковете и колите, а аз не бих искала да съм пораснала по този начин. Но, единственото нещо, което не се е променило от детството ми досега, независимо от искреността на семейството ми,е възможността да споделям всичко с по-голямата ми сестра."

промени ли се мнението ви за Буба след това интервю?
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Mon Nov 04, 2013 11:05 am

[uhu] Добро утро и от мен! Много хубаво и шкерно кааВето тази сутрин, та още го пия [817284.gif]
А Хипи пак с провокациите ме подхвана [490.gif] и работа още не мога да подхвана. [f205c7259ed599b7b20bc2a63d8780c2.gif]
Почнах да проучвам има ли разлики в пупата на Муци. [smeese.gif] Ама гледам, гледам и все ми харесва... [gdance.gif]
отпред... Image
отзад... Image
та затова имам предложение Image
обявявам тази седмица за кулинарна [489.gif] преди коледните пости [kangura_crazy.gif]
и без това всички обичаме кекс [eating] та предлагам да разучим всичко свързано с кекса: съдържанието на калории, влиянието му върху организма на жената, пълнее ли се от него или изгаряме излишните калории, полезно ли е да хапваме сладичко, в частност кекс всеки ден и т.н., и т.н....
[824952.gif] в края на седмицата ще има награда за най-пълно направено проучване по въпроса за кекса... [uraa]
за начало на темата предлагам да отговорим на въпроса: за ползите и вредите от кекса като обекта на съждение е
Image [smeese.gif]
[dance rose.gif] а сега хади, лека и спорна работа на всички! [764732.gif] [1395720p03h8lv6k0.gif]

Unread postby xhippie » Tue Nov 05, 2013 8:37 am

Добро утро! Днес сме на чай
Image
че снощи доста сме купонясвали та в три часа ни е осенила филосовска сентенция за живота [smeese.gif]
Image
хади за хубав ден един красив мен
Image ImageImage [smileys-kisses-067969.gif]
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Tue Nov 05, 2013 11:24 pm

не е за тук, но тази вечер докато слушах рецитацията на стихотворението един лик изплува пред мен
Image
Ти, моя грозничка!Ти кестен мой разрошен
Красавице! Ти като вятър си хубава!
Устата ти огромна е - би стигнала за две
и сочни са целувките ти като диня.

Ти, моя грозничка! Къде са твоите зърна?
Тъй мънички са те - като пшенични.
Бих искал там да видя две луни,
огрели двете непристъпни кули.

Ти, моя грозничка! От цвете подир цвете,
Красавице, и от звезда подир звезда
и от вълна подир вълна те изчислявам.

Ти, моя грозничка! Ти, хубавице моя!
За звездния колан, за бръчицата между веждите
затуй, че светла или тъмна - те обичам...

Пабло Неруда
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Wed Nov 06, 2013 9:13 am

утро... кафе...Image
да си проверим кранчетата преди да излезем
ImageImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Thu Nov 07, 2013 8:45 am

[uhu] Добро утро, дами-мадами! [image001.gif]
Вече се събудихме! Image
с усмивка, грейнала на лицето Image
хладно е, и е време да извадим жилетките Image
закуската и кафето вече са готови – да ви е сладко [184753.gif]
ImageImage
Пожелавам ви хубав и безпроблемен есенен ден! [236.gif]
Image Image
https://www.youtube.com/watch?v=v7mpmawoMqk
[404.gif] [1401312j.gif] big-hug
Last edited by karma on Thu Nov 07, 2013 11:10 pm, edited 1 time in total.

Unread postby karma » Thu Nov 07, 2013 3:20 pm

[764732.gif] нова снимчица на нашия чаровник от сета на Мерхамет [dance rose.gif]
Image [gdance.gif]
и усмивка само за Хипи [489.gif]
Image [smileys-kisses-067969.gif]

Unread postby xhippie » Thu Nov 07, 2013 8:46 pm

[iconmelek.gif] чоооооооооок тешекюр, ма много убаво се е насмял, сигурно ли е, че е от Мерхамет,
вероятно жена му не е наблизо [smeese.gif]
ImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby xhippie » Fri Nov 08, 2013 9:17 am

Днес е Архангеловден, честито на имениците и на нашите професионалисти полицаи [image001.gif]
Празникът "Св. Архангел Михаил" олицетворява на небето реда на власт и дисциплина,царуване на истината, правдата и любовта.
ImageImage
xhippie
Скромна и невинна

Unread postby karma » Fri Nov 08, 2013 9:54 am

[tiptoe.gif] Image [Connie_wacky-girl.gif]
шЪ зема да напра`А нЕкоя беля днес... да пипна нещо чуждо [yahoo.gif]
Image Image
да зЕме ме прибере дежурната патрулка [smeese.gif]
Image Image
[28326_842.GIF] Image [smeese.gif]

Previous

Return to Магията на филма "ASI"

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest